Ugrás a tartalomra

Itt az új seprőgép

Létrehozva
Egy forradalmian új jármű mutatkozott be Miskolc útjain. Az Electra 2.0 egy seprőgép elektromos, emiatt pedig illeszkedik egy zöld város eszközparkjába.
Kép

Kevesebb a károsanyag-kibocsátása és csendesebb hagyományos társainál. A miskolctapolcai parkolóban mutatta be működés közben a járművet az azt forgalmazó hazai cég képviselője. Mint mondta: ennek egy kisebb változata jelen pillanatban is dolgozik a Budai várban és rendkívül megbízhatónak számít munka közben.

Missing médiaelem.

Komputervezérelt, így lehet manuális és automatikus üzemmódban használni. Ez utóbbinál egy gombnyomásra mindent, a kefét, a turbinát be lehet állítani. Kormányzása, hajtása teljesen elektronikus, emiatt a kezelőre ható vibrálás minimális, vagyis a munkavégzés sokkal kényelmesebb benne – mondták.

Ez is érdekelhet

Száguldás az útfelújítási szakaszon – gigabüntetés Miskolcon
MiskolcBűnügy
... és még a biztonsági öv sem volt bekapcsolva.
Vége a legényéletnek, párt talált Wilson, a kúszósül
MiskolcSzabadidőKörnyezet
A Miskolci Állatkert látogatóinak egyik kedvencéhez, Wilsonhoz, az észak-amerikai kúszósül hímhez megérkezett új párja, Daisy, a fiatal nőstény a Pozsonyi Állatkertből.
Nagy meglepetés érte
MiskolcSport
Sífutásban szerzett kvótát a Milánóban és Cortina d’Ampezzóban idén februárban rendezett ötkarikás játékokra Büki Ádám. Öt sífutó számban indult Olaszországban a Miskolci Honvéd SE versenyzője, aki igazi multisportoló és idén az év sportolója díjat érdemelte ki.
Értékes helyezéseket szereztek
MiskolcSport
A DVTK-Miskolci Sportiskola birkózó szakosztályának tagjai Budapesten léptek szőnyegre.