Ugrás a tartalomra

Megtelt a Lovagi Tornák Tere a Majka-koncertre

Létrehozva
Péntek este adott koncertet az ózdi fenegyerekből lett televíziós műsorvezető és előadó, akiért sokan rajonganak Miskolcon is. - A szövegvilágomban, a szlengben, a létezésemben és mindenben, amit képviselek, mélyen gyökerezik a „borsodi vér” - nyilatkozta Majka a koncert után.
Preview Image
Képgaléria! Fotó: Mocsári László

A képernyőn tizenöt éve megismert Majka mára a magyar televíziózás egyik legnépszerűbb figurája. Zenei karrierjét is a kezdetektől építve szókimondó szövegeivel és őszinte stílusával robbant be a rap világába. Olyan híres rap és RnB előadókkal készített közös lemezeket, mint Dopeman, Pápai Joci, vagy Tyson. Curtis-szel készített nagy sikerű, Fonogram-díjas "Belehalok" című dala évek óta a rádiók kedvence, a YouTube-on is csaknem ötvenmilliós nézettséggel büszkélkedhet.

Kép

- Én akárhányszor jövök Borsodba, így Miskolcra vagy akár Ózdra, akkor mindig nagyon nagy szeretettel fogadnak, ez egy nagyon jóleső érzés. Ez a mostani is egy nagyon jó buli volt – nyilatkozta Majka a Miskolc Televíziónak koncertje után. - De már a Generali Arénában is azt érzetem, – egy korábbi miskolci koncerten - hogy az egy örök emlék marad. Nekem a szövegvilágomban, a szlengben, a létezésemben és mindenben, amit képviselek, mélyen gyökerezik a „borsodi vér”.  Nyilván, van egy plusz, amikor itt lépek fel, ez nem mindig tudatos. Felmegyek a színpadra és látom, hogy milyen jó a buli és akkor belegondolok, hogy persze, itthon vagyok - mondta Majka.

Ez is érdekelhet

DVTK II F4R Fotó: DVTK
Diósgyőri vereség Tarpán
MiskolcSport
A DVTK II F4R csapata idegenbeli bajnokit játszott. A Tarpa SC vendége volt a DVTK II F4R együttese.
20A busz MVK
Új időszak kezdődik: változik a miskolci menetrend hétfőtől
Miskolc
Május 18-tól vizsgaidőszaki menetrend szerint közlekednek egyes járatok.
Tóth Anna hatodikként zárt Japánban. Fotó: magánarchívum
Tóth Anna Tokióban is a legjobbak között
MiskolcSport
A botswanai váltó világbajnokság után ezúttal egyéniben, fő számában állt rajthoz Japán fővárosában Tóth Anna, a DVTK magyar bajnok gátfutója.
Ostorházi Imre. Fotó: Mocsári László
Ez egy családi történet
MiskolcGazdaságKultúra
Ostorházi Imre több mint négy évtizede a miskolci turizmus és vendéglátás meghatározó szereplője. A szakma és a nagyközönség megbecsülését jelzi, hogy 2026-ban Miskolc város turizmusáért díjjal ismerték el munkáját.