Ugrás a tartalomra

Még nem tudni, mitől szakadt be az út a Dózsa Györgyön

Létrehozva
A MIVÍZ szakemberei vizsgálják a területet, így későbbre ígértek tájékoztatást.
Kép
Fotó: Végh Csaba

Mint arról hétfőn este beszámoltunk, közel egy méteres átmérőjű körben szakadt be az aszfalt Miskolcon, nem messze a tűzoltóság épületétől. A szakemberek körbekerítették az úttestnek ezt a szakaszát. 

Kép

A nagy lyuk az aszfaltban a Dózsa György út és a Vologda kereszteződésében keletkezett, egyelőre nem tudni, mi okozta a jelenséget. 

 

Ez is érdekelhet

Az elhurcolt minorita szerzetesekre emlékeztek
MiskolcEgyház
Több mint tizenegyezer szerzetest és apácát hurcoltak el az ötvenes években hazánkból. Miskolcról a minoritákat.
A játszva tanulás új színtere – fejlesztő játszóteret adtak át a GYEK-ben
MiskolcEgészség
A Csodalámpa Alapítvány támogatásával valósult meg a több mint tíz millió forintos játszótér-beruházás a GYEK-ben.
Képgaléria
Nyitott Ajtó Baptista Központ és a Mercedes-Benz Mc 26 darab autó átadása
Új autókkal segíti a Mercedes-Benz Miskolc a Nyitott Ajtó Baptista Központot
Miskolc
A cég jelentős kedvezménnyel, beszerzési áron biztosítja a flottát a szervezetnek. Emellett a szervizelést is anyagköltségen vállalják.
Csöbör Katalin: Ukrajna uniós csatlakozása veszélyezteti a magyar vidéket
MiskolcBelföldVilágGazdaság
Már csak pár napunk maradt arra, hogy véleményt nyilvánítsunk: támogatjuk-e Ukrajna gyorsított európai uniós csatlakozását.