Ugrás a tartalomra

Újra várja vendégeit a Barlangfürdő

Létrehozva
Közel két héten át tartott zárva az Európa-szerte egyedülálló természetes barlangi fürdőhely Miskolctapolcán.
Kép

A szokásos éves karbantartási munkálatok során ellenőrizték a barlangi rész sziklafalazatát, a szükséges helyeken javításokat végeztek. Évről-évre visszatérő feladat az elmozdulások ellenőrzése és mérése, melynek eredményeit a szakemberek összehasonlítják az előző évek adataival, ebből következtetnek, volt-e mozgása a hegynek és a barlangnak. A fürdő területén lévő termálkút karbantartása is megtörténik.

A karbantartási munkálatok befejeztével a Miskolctapolca Barlangfürdő 2020.02.01-én 09:00-tól újra teljes nyitvatartással várja a fürdőző vendégeket.

Ez is érdekelhet

vill
Villamos és autó ütközött a forgalmas miskolci kereszteződésnél
MiskolcBaleset
Villamosbaleset történt az Andrássy út és Testvériség utca kereszteződésében csütörtök reggel.
4-es busz Miskolc_MVK Zrt
Figyelem! Terelve jár a 4-es busz Miskolcon csütörtök délután
Miskolc
Csütörtökön délután ideiglenesen módosul a 4-es autóbusz közlekedése Miskolcon.
Képgaléria
Új arcát mutatja szombaton a miskolctapolcai strandfürdő
MiskolcSzabadidő
Éjszakai csobbanás, forró hangulat és felejthetetlen élmények várják a fürdőzőket este héttől Miskolctapolcán.
Közlekedési információk Miskolcról csütörtökön
Miskolc
Megkezdődött a Szeder utca teljes körű felújítása. A munkálatok ideje alatt időszakos forgalomkorlátozásokra kell számítani.