Hazatér a Kocsonyafesztivál
Létrehozva
Hazatér a Kocsonyafesztivál. A szervezők a régi hangulatot, közösségépítést és számos kísérőprogramot ígérnek. Az ingyenes rendezvények mellett, több ételt és italt javasolt maximált áron kínálnak majd, hogy azok minél több ember számára elérhetőek legyenek. A pénteken kezdődő fesztiválon 47 zenekar lép fel, a vásárra több mint 130 kiállítót várnak.
Ez is érdekelhet
Egy győzelemre a döntőtől a Diósgyőr
A DVTK HunTherm az elődöntő első meccsét játszotta szombaton. A Sopron Basket csapatát fogadta a DVTK HunTherm.
Új mezszponzor a DVTK HUNTHERM csapatánál
A 2025–26-os szezontól a DVTK HUNTHERM új mezszponzorral indult a hazai és nemzetközi versenysorozatokban: a miskolci gyökerekkel rendelkező Connect28 Group a klub hivatalos partnere lett.
Kevesebb, mint kilenc óra alatt lefutható a Kassa-MIskolc táv
Kora délután jött az első befutó, aki mindössze nyolc óra 45 perc alatt ért a miskolci belvárosban lévő Szent István téri célba.
Megszületett a végeredmény, utoljára ülésezett a választási bizottság
Szombaton kora délután tartották az utolsó ülésüket a választási bizottságok, ahol ismertették a borsodi 1-es és 2-es egyéni választókerület végleges eredményeit.