A férfi az egykori élettársának, és annak jelenlegi barátjának az autóját még tavaly októberben Miskolcon, a Jósika Miklós utcában megrongálta. A gyanúsított az egyik kocsinak a visszapillantó tükrét, és a kerék nyomásérzékelő jeladóját rongálta meg, míg a másik jármű autógumi szelepjét tépte ki.
A rendőrök az elkövetőt még a helyszínen elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.
A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Rendőrkézen az autórongáló férfi
Létrehozva
Rongálás vétség gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság Sz. Pál 48 éves miskolci lakossal szemben.
Ez is érdekelhet
A folyosón ettek a gyerekek – Most ez is megoldódik Miskolctapolcán
Az előző városvezetés eladta azt az épületet, ahol a gyerekek étkezni tudtak. A Miskolctapolcai Általános Iskola diákjai és tanárai számára ezért az egyik folyosót alakították ki erre a célra. A jelenlegi városvezetés a költségvetésből elkülönített 130 millió forintot, ebből épül meg az új ebédlő és konyha.
Beköltözik a moziba
Csuja Imrét, Reviczky Gábort és Udvaros Dorottyát is láthatják A mi kis falunk rajongói a Cinema Cityben hétfőn. A vetítés este 7 órakor kezdődik.
Úszó-jubileumot ünnepeltek a Kemény Dénes Városi Sportuszodában
A három fordulós Észak-Magyarországi Regionális Amatőr Úszó Bajnokság I. fordulóját, egyben a jubileumi, 30. Víz Világnapi Emlékversenyt szombaton rendezték meg Miskolcon.
Micsoda szezonkezdés! – világbajnokságra kvalifikáltak Barcelonába
Dunakeszin rendezték meg az elmúlt hétvégén az UPDF Barátság Kupát, ahol a Miskolci Majorette Együttes is képviseltette magát.