Ugrás a tartalomra

Veres Pál: mindennél fontosabb lett, hogy figyeljünk egymásra, törődjünk egymással

Létrehozva
- Rendkívüli napokat élünk – kezdte ünnepi beszédét Veres Pál. A polgármester a Miskolc Televízió március 15-ei műsorában nemcsak az ünnepről, hanem a rendkívüli odafigyelést igénylő helyzetről is beszélt.

- Olyan idő köszöntött ránk, amikor a nyugalom és a felelősségtudat mindennél fontosabb. Olyan időket élünk, amikor felértékelődik a szabálykövetés és az együttműködés, amikor a határozottság és a hideg fej kell, hogy irányítsa mindennapi cselekedeteinket. Olyan napokat élünk, amikor mindennél fontosabb lett, hogy figyeljünk egymásra, hogy törődjünk egymással - mondta.

- Szabadság, felelősség és együttműködés – ezt üzeni nekünk ma 1848. Március 15-e. Ezt üzeni nekünk Petőfi, Batthyányi és Kossuth, ezt üzeni Deák Ferenc és Szemere Bertalan. Szabadság, felelősség és együttműködés. Ezek a szavak különösen fontosak ma – hangsúlyozta Miskolc polgármestere.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Megnyitottak a Barlangfürdő külső medencéi
A Barlangfürdő Kagyló strandja is megnyitotta kapuit szombaton
Miskolc
A Miskolctapolcai Barlangfürdő teljes kültéri része, benne az ikonikus „kagylóval”, várja a fürdőzni vágyókat, összesen hat medencével és a szaunaházzal, gyönyörű környezetben.
Pátria: tájidegen ismerős a belvárosban
Miskolc
A Széchenyi utca 3. és 5. számú házakat egyetlen robbantással, mindössze három másodperc alatt tették semmissé, 1971-ben. Nagy Attila írása.
Augusztusban újra hazai pályára lép az EDDA Művek
Miskolc
Az EDDA Művek a Lovagi Tornák Terén lép a világot jelentő deszkákra.
Országos ezüstöt hozott a miskolci burgerező
Miskolc
A Street Kitchen Guide szerint hazánk második legjobbja A LEVES és Burger.