Ugrás a tartalomra

Ünnepeljünk együtt a ballagó diáksággal!

Létrehozva
Szalagot vagy virágot az ablakba, erkélyre – ezzel jelezzük, hogy gondolunk az érettségizőkre.

Több mint egy esztendő küzdelmei után, azaz a járványveszély korlátai által továbbra is megkötötten, de ismét elérkeztünk a középiskolai ballagások időszakához. A tavaly májusban átéltekhez hasonlóan, sajnálatos módon, ezeknek a gyerekeknek-fiataloknak sem adatik meg az az élmény, hogy tanáraikkal, diáktársaikkal együtt, közösen, méltó módon zárják le életük egy jelentős részét.

A miskolci önkormányzat most arra kéri a miskolciakat, hogy minél többen csatlakozzanak a kezdeményezésükhöz, és egy gesztussal jelezzük a diákok felé, hogy mellettük állunk, gondolunk rájuk.

„Tegyük emlékezetessé ezt a szép alkalmat egy-egy (akár feliratos) színes szalag, vagy virág kihelyezésével az ablakainkba, erkélyeinkre, péntek és szombat folyamán"

– írták csütörtöki közleményükben.

„Kívánjunk a végzős miskolci iskolásoknak ezzel is sok erőt és kitartást a vizsgáikhoz, a továbbtanuláshoz, és általában az életben" – fogalmaztak.

Ez is érdekelhet

A diósgyőri Bagolyvárban az önkormányzati rendészek és a polgárőrök mellett mostantól mentősök is szolgálatot teljesítenek.
Új mentőegység állt szolgálatba Miskolcon
Miskolc
Az Országos Mentőszolgálat első vidéki gyorsbeavatkozású, egyszemélyes mentőegysége Miskolcon kezdte meg működését.
Múzeumok Éjszakája Miskolcon: a legizgalmasabb programok egy helyen
MiskolcOktatásKultúraSzabadidőTudomány
Különleges élmények a múzeumban, közösségi műalkotás a Rákóczi-házban, színház, történetek és játék a Thália-házban, piknik és szentjánosbogár-les a Herman Ottó Emlékházban.
Áprilisi közgyűlés
Három képviselő kellene hozzá: van esély Tisza-frakcióra a miskolci közgyűlésben?
Miskolc
Már a miskolci közgyűlésben is megjelenhet a Tisza? Megnéztük a lehetőségeket.
A decemberi miskolci közgyűlés képekben. Fotó: Rogosz Péter
A Fidesz új miskolci frakcióvezetője: inkább hasznos szeretnék lenni, mint hangos
MiskolcBelföld
Több figyelem, több egyeztetés, több jelenlét, kevesebb automatikus politikai reflex – így határozza meg politikai krédóját a Fidesz új miskolci frakcióvezetője, Szécsényi Marianna.