Ugrás a tartalomra

Az ülőmedencét és a hátsó tanmedencét is birtokba vehetik a strandolók

Létrehozva
Bővül a hétvégén a május 11-én újra megnyitott miskolci Selyemréti Strandfürdő üzemelő medencéinek száma.
Kép
selyemréti strand
Fotók: Mocsári László

A hétvégén bővül a nemrégiben megnyitott Selyemréti Strandfürdő üzemelő medencéinek is a száma: az ülőmedencét, valamint a hátsó tanmedencét is birtokba vehetik a strandolni vágyók. A korábban megvásárolt bérletek felhasználási idejét pedig augusztus 31-éig meghosszabbította a Miskolci Fürdők Kft. Arra kérik a bérlettel rendelkezőket, hogy ellenőrizzék és használják fel egyenlegüket a mostani nyári szezonban.

Kép
selyemréti strand bérlet

Az ősztől bevezetni tervezett új bérletkonstrukció miatt – ami várhatóan szeptember 1-jétől lesz elérhető – az idei nyári szezonban május 22-étől 30 órás úszó- és fürdőbérleteket lehet csak vásárolni, változatlan áron. Ezek érvényessége augusztus 31., így ezek a bérletek augusztus végéig használhatóak fel.

Kérdés esetén a Miskolci Fürdők Kft. kollégái szívesen állnak a vendégek rendelkezésére, személyesen a helyszínen, telefonon a 46 411 399-es számon vagy az info@selyemretifurdo.hu e-mail-címen.

Június 12-én jön el a nagy nap: megnyitja kapuit a nagyközönség előtt az Ellipsum Élmény- és Strandfürdő Miskolctapolca is. A nyitást hosszas és alapos előkészítő munka előzte meg annak érdekében, hogy a vendégek a pandémia ellenére is a lehető legnagyobb biztonságban vehessék igénybe a komplexum szolgáltatásait. A megnyitó napján különleges, színes programokkal kedveskednek kicsiknek és nagyoknak egyaránt, valamint meglepetésvendégek is várják a fürdőzőket.

Ez is érdekelhet

Kikaptak a Farkasok
MiskolcSport
Kosárlabda, férfi NB I/B, Piros csoport, 26. forduló: jobbak voltak a
vendégek.
DVTK II F4R Fotó: DVTK
A DVTK tarcsi pontszerzése
MiskolcSport
A DVTK II F4R csapata idegenben ért el döntetlent. A Tiszafüredi VSE vendége volt a DVTK II F4R.
Nem hiszi el, mivel locsolták meg a miskolciakat
MiskolcKultúraSzabadidő
Húsvéti kavalkád volt a Szent István téren vasárnap. A leglátványosabb program a locsolkodás volt, amit a Matyó Táncegyüttes mutatott be. A családoknak számos játékkal készültek a szervezők.
Képgaléria
DVTK - PAFC 1-2
Úton az NB II felé: a hajrában bukott el a Diósgyőr
MiskolcSport
A DVTK húsvétvasárnap hazai bajnokit játszott. A Puskás AFC együttesét fogadta a DVTK.