Ugrás a tartalomra

Nincs fennakadás a tömegközlekedési útvonalakon

Létrehozva
Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéseit figyelembe véve a Városgazda a kedd esti óráktól négy gépjárművel megkezdte a városi tömegközlekedési útszakaszok alászórását.

Kedd este hat és szerda reggel hat óra között, 59 tonna sót szórtak az utakra a megfelelő szintű közlekedés biztosítása érdekében. A gépek folyamatosan dolgoztak az MVK diszpécserszolgálatával egyeztetve. A lehullott vegyes halmazállapotú csapadék nem okozott fennakadást a tömegközlekedésben - adott tájékoztatást a buszok által járt utak helyzetéről az önkormányzat. 

Ma is folyamatosan dolgoznak a Városgazda gépei, valamint 164 fő segíti kézi erővel a villamos és buszmegállók takarítását, a forgalmasabb városrészekben pedig a járdák, gyalogátkelők megtisztítását, síktalanítását.  A szakemberek a változékony időjárás miatt továbbra is óvatosságra intik az autósokat, és arra kérik őket, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek - írják közleményükben.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Urnazárás
Választás 2026: Érkeznek az első eredmények
MiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Este 19:00-kor befejeződött a 2026-os országgyűlési választás Magyarországon. Megkezdték a szavazatok összeszámolását.
Nem sokkal az urnazárás előtt értékelt Hollósy András, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje. Fotó: Juhász Ákos
Hollósy András: a munkát elvégeztük
Miskolc
Nem sokkal az urnazárás előtt értékelt Hollósy András, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje.
Bajusz Gábor. Fotó: Mocsári László
Feljelentést tesz a képviselő
Miskolc
Választási csalást sejtet a Fidesz frakcióvezetője. Bajusz Gábor választ vár.