Ugrás a tartalomra

MINAP TOP10 2021 - 2.TŰZ VOLT EGY AVASI TÁRSASHÁZI LAKÁSBAN

Létrehozva
Az év utolsó napjaiban indult és január elsejéig tartó sorozatunkban azt a tíz cikkünket elevenítjük fel, amelyekre idén a legtöbben voltak kíváncsiak olvasóink közül.
Kép
Fotó: MiNap-archív/Parai Roland

Teljesen kiégett egy társasház ötödik emeleti lakásának egyik szobája Miskolcon, a Sályi István utcában még január közepén. A miskolci és a diósgyőri hivatásos tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett három vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a tüzet.

Az érintett lakásból két lakót, a házból több mint nyolcvan lakót menekítettek ki. Az egységek átvizsgálták az épület minden emeletét az utómunkálatok közben.

A szomorú esetet követően stábunk a tragédia helyszínén járt, ahol kiderült az is, a bérház, bár nem a 13-as számot viseli, joggal pályázhatna az Avas legszerencsétlenebb épülete kétes címre: bő egy éven belül ez a második tűzeset, ami a lakóközösségben történt. 

A sztori évvégi tízes listánk 2. helyén foglal helyet.

Ez is érdekelhet

tűz DVTK stadion
Felcsaptak a lángok a DVTK stadionnál szombaton
MiskolcHavaria
Tűz keletkezett a DVTK stadion közelében szombat délután.
rollerbaleset omsz
Egy gödör is elég lehet: súlyos sérülésekkel végződhetnek az elektromosroller-balesetek
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódEgészségBaleset
Nem kell 100 kilométer/órával száguldani ahhoz, hogy komoly baj történjen egy elektromos rollerrel.
Képgaléria
JátszóTér a Horváth tetőn
Jön a II. JátszóTÉR Fesztivál Miskolcon
MiskolcSzabadidő
Augusztus utolsó hétvégéjén a gyerekeket és a családokat várják egy fantasztikus fesztiválra Miskolcon.
Ki legyen augusztus hónap állata? Három különleges jelölt közül lehet választani
Miskolc
A Miskolci Állatkert ismét arra kéri követőit, hogy szavazzanak kedvencükre, és döntsék el, ki legyen augusztus hónap állata.