Ugrás a tartalomra

DK: a kormány alkalmatlanságának köszönhető a rezsiemelés

Létrehozva
A kormány alkalmatlanságának köszönhető "az orbáni rezsiemelés", ahogy az adóemelés, a megszorítások és az infláció is – kommentálta a Demokratikus Koalíció (DK) szóvivője sajtótájékoztatón a rezsicsökkentés fenntartásáért felelős kormánybiztos csütörtöki bejelentését a villany- és gázárak jövőbeni alakulásáról.
Kép
Fotó: atv.hu

Barkóczi Balázs azt mondta, az elhangzottak alapján a hétszeresére emelkedhet a gáz ára. Úgy fogalmazott: az emberek azzal a kőkemény, rideg, kegyetlen valósággal fognak szembesülni, amit nem Brüsszel és nem Soros György, de nem is Gyurcsány Ferenc "szabadított a magyarokra, hanem csakis és kizárólag Orbán Viktor törvénytelen kormánya".

– A kormány az elmúlt 12 évet hazudozással töltötte, miközben gátlástalanul loptak, ezért lett mára Magyarország Európa szegényháza – jelentette ki a képviselő, aki szerint
óriási bajban van az ország, és a katasztrófa csak fokozódni fog.

"Orbánék végleg a lejtőre tették Magyarországot, a 2022-es év a vég kezdete mindannyiunk számára"

– jelentette ki a DK szóvivője.

Ez is érdekelhet

A Termelői nap
Különleges zenei élmény csalogatja majd a vásárlókat a hétvégi termelői napra
MiskolcKultúraGasztroSzabadidő
Nyugalom! Nem dubstep fog szólni a Városház téren.
Képgaléria
Kis mókusok, kis libák a Madármentő Állomáson Mályiban
Mókusokat is mentenek a madármentők
MiskolcKörnyezet
A Mályi Madármentő Állomás fő profilja ugyan a madármentés, de megalakulása óta befogad más bajbajutott kisállatokat is, és lehetőségeihez mérten segít rajtuk.
Képgaléria
Miskolci Soho
Egy éve született a Miskolci Soho
MiskolcKultúraÉletmódGasztroSzabadidő
Emlékszik még, milyen volt korábban a miskolci, úgynevezett bazártömb? Egy éve jött létre a belváros új közösségi tere, a Miskolci Soho. Az indulásról, a bulikról és a jövőbeli tervekről két alapítótaggal, Vass Lászlóval és Lipták Ádámmal beszélgettünk.
Képgaléria
Buborékok
Kritikus hét a Miskolci Nemzeti Színházban
MiskolcKultúra
Magyarország húsz elismert kritikusa érkezett a héten Miskolcra.