Ugrás a tartalomra

Így közlekednek a buszok augusztus 20-án

Létrehozva
Augusztus 20-án munkaszüneti menetrend szerint közlekednek az MVK Zrt. járatai.

Befejeződnek a felújítási munkálatok, így augusztus 18-án üzemkezdettől a 8-as autóbuszok ismét eredeti útvonalukon és minden megállóját érintve közlekednek – írja közleményében az MVK Zrt. A társaság továbbá kitér arra is, hogy augusztus 20-án a 44-es, az Auchan 1-es, az Auchan 2-es autóbuszok nem közlekednek, a 7-es és 21-es autóbuszok pedig nem érintik az áruházakat.

Bérletpénztári információit is közölte a cég, eszerint augusztus 20-án és 21-én négy bérletpénztár tart nyitva az alábbiak szerint:
.    a Búza téri 6:00 órától 14:00 óráig,
.    a Tiszai pályaudvaron lévő 6:00 órától 14:00 óráig,
.    a Felső-Majláthon lévő 7:00 órától 14:00 óráig,
.    az Újgyőri főtéren lévő 7:00 órától 14:00 óráig.
 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
V. Diósgyőri Íjász, Lovas és Hagyományőrző nap
Íjász, lovas és hagyományőrző napot tartottak
Miskolc
A Lovagi tornák tere adott otthont az V. Diósgyőri Íjász, Lovas és Hagyományőrző napnak szombaton.
A homlokzat mesél Miskolc elfeledett szállodájáról
Miskolc
Három Rózsa Szálló, Grand Hotel – mindkét néven ismert a ma bérházként működő Miskolc, Széchenyi utca 33. szám alatti épület. Ennek történetét járja körbe ezen a héten Nagy Attila helytörténész, a Mit Miskolc Adhatott Blog szerkesztője.
Nem véletlen, hogy Miskolcot választották
Miskolc
A Miskolci Egyetem hét és fél évtizedes nehézipari múltja nagyban közrejátszott abban, hogy mellettünk döntött a Halms.
Újabb fogadóórát tart Tóth-Szántai József
Miskolc
A június 24-i fogadóórára tíz sorszámot osztanak ki június 16-án.