Ugrás a tartalomra

Holtan találtak egy nőt Jobbágyiban

Létrehozva
A halálesetet még szombat este jelezte egy helyi lakos, a nő élettársát előállították a rendőrök.

Holtan egy találtak egy nőt Jobbágyiban a lakásán, élettársát őrizetbe vették - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon vasárnap reggel.
  
A nő haláláról szombat este állampolgári bejelentés nyomán értesült a rendőrség. Az esettel kapcsolatban felmerült az idegenkezűség gyanúja, amelyet a helyszínen megjelent igazságügyi orvosszakértő is megerősített.
    
A főkapitányság halált okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt büntetőeljárást indított a nő 59 éves élettársa ellen, akit gyanúsítottként hallgattak ki, és őrizetbe vettek - derül ki a közleményből.

Ez is érdekelhet

Újabb fogadóórát tart Tóth-Szántai József
Miskolc
A június 24-i fogadóórára tíz sorszámot osztanak ki június 16-án.
Gasztroplacc, Csengey Kert
Visszatért a GasztroPlacc, és nem is akárhogy
MiskolcSzabadidő
Pénteken újra GasztroPlaccot tartottak a Csengey-kertben, ahol az ételek mellett a zenéé volt a főszerep.
Hétvégén is kátyúznak, figyeljünk a város útjain!
Miskolc
Itt-ott félsávos lezárásokkal és terelésekkel kell megbirkózniuk a Miskolcon közlekedőknek szombat reggel.
Klasszikus nyári szombatnak nézünk elébe
Miskolc
Jóval 30 fok felett tetőzhetünk.