Ugrás a tartalomra

Késnek a vonatok a miskolci fővonalon

Létrehozva
A viharos időjárás miatt késnek a vonatok a miskolci fővonalon - közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján vasárnap reggel.

A szél és a felsővezeték jegesedése miatt Miskolc és Szerencs között sebességkorlátozást vezettek be, a Felsőzsolca és Hernádnémeti-Bőcs között a biztosítóberendezés meghibásodása miatt pedig csak egy vágányon közlekednek a vonatok.

A korlátozások miatt a miskolci fővonalon 15-25 perccel megnő a menetidő - írták.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Modellautók vették birtokba a Tudomány és Technika Házát
MiskolcSzabadidő
Egy napra a miskolci modellautósok birodalmává változott a TTH, ahol versenyezni is lehetett a kis autókkal.
Képgaléria
Fergeteges juniálissal zárta idén is tanévét a Jókai református iskola
MiskolcOktatás
Az intézmény oktatói, tanulói, fenntartói és a szülők családias hangulatú sokadalmon búcsúztak a tanévtől.
Képgaléria
Görömbölyi Kuruc Vigasság
Visszatértek a kurucok Görömbölyre
MiskolcSzabadidő
Finom borok, hagyományőrző játékok, kerékpáros túra és talp alá való jellemezte a VII. Görömbölyi Kuruc Vigasságot.
„Mint a mezők lilioma, csak úgy írom a magamét”
MiskolcKultúra
Nádasdy Ádám országosan ismert író, költő, műfordítót tüntette ki idén szépírás kategóriában a Szinva Irodalmi Alapítvány.