Ugrás a tartalomra

Változatlan lesz a szemétszállítás rendje az ünnepek alatt

Létrehozva
Az ügyfélszolgálati iroda nyitva tartása viszont változik, erre érdemes lesz figyelni.

Nem változik a hulladékszállítás rendje az ünnepe alatt sem - írja szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményében a BMH Nonprofit Kft.
 
A szolgáltató azt kéri, hogy a lakosság a hulladékgyűjtő edényeket és zsákokat a szállítás napján legkésőbb reggel 6 óráig helyezze ki.

December 26-án (hétfőn) a BMH Nonprofit Kft. ügyfélszolgálati irodái zárva lesznek.

A miskolci hulladékudvarok december 24. és december 26. között szintén zárva tartanak, de az említett napok kivételével a megszokott nyitvatartási rend szerint állnak az ügyfelek rendelkezésére.

A 2023. január 2-től érvényes egész évre vonatkozó hulladéknaptárakat hamarosan feltöltik a www.bmhnonprofit.hu weboldalra.

Ez is érdekelhet

Szennyeződés Szinván
Ez lehetett az oka a Szinva elszíneződésének
Miskolc
Máris van eredmény.
Közel 7000 intézkedés egy év alatt – folytatódik a járatseriff-program Miskolcon
Miskolc
Megtartotta júniusi ülését Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése. Kiemelten foglalkoztak az MVK járatain működő járatseriff-rendszer első teljes évének tapasztalataival is.
Kérdőív: Milyen programokat látna szívesen a Diósgyőri várban?
MiskolcKultúraSzabadidő
A Miskolci Kulturális Központ (MKK) arról kérdezi olvasóinkat, hogy milyen programoknak örülnének a Diósgyőri várban. A kitöltők között ajándékokat sorsolnak ki.
Szennyeződés Szinván
Narancssárgára színeződött a Szinva
MiskolcKörnyezet
Valami durván beszínezte a Miskolcot átszelő patakot. A Kiss Ernő utcánál szivárog az üledékes szennyezés a Szinvába, ami már a Petőfi utcai hídnál narancssárga színű, opális elegyet alkot.