Ugrás a tartalomra

A csapatmunka diadala - ők lettek az év dolgozói a MIVÍZ-nél

Létrehozva
File Gergely és Klemm György vehette át idén az elismerést, mindketten a kiváló csapatmunkát dicsérték. A siker közös, mondták.
Kép
Klemm György (b) és File Gergely

Klemm György gazdálkodási osztályvezetőként dolgozik a MIVÍZ Kft.-nél 2017-es belépése óta. Ő irányítja a pénzügyi, számviteli, kontrolling, számlázási és követelés-kezelési feladatokat.

- Ez az első kitüntetésem a cégnél, meglepett, hogy én vehettem át. Az eredményeinkben fontos az emberi tényező: a munkatársaimat mindig a lehető legjobb együttműködésre, a közös munkára ösztönöztem. Ezt sikerült elérni a MIVÍZ-nél is. Az irányításom alatt álló csapat jól teljesít, mindenki hozzátette a magáét a sikereinkhez, így azok közösek. Vallom, hogy nélkülük nem megy, ez csapatmunka - hangsúlyozta.

File Gergely szakértelmére és tapasztalataira a karbantartásban és a helyreállításban számíthat a vállalat. A csoportvezető 2005 óta áll a MIVÍZ alkalmazásában.

-Az ivóvízvezeték hálózaton végzünk karbantartási munkákat, új ivóvíz hálózatokat létesítünk, tűzcsapok és közkutak működő képességét biztosítjuk, de feladataink között szerepel a hibaelhárítási feladatok utáni burkolatok helyreállítása is Miskolc város területén - sorolta.

- Megmondom őszintén, nagyon meglepődtem, nem számítottam arra, hogy ismét én vehetem át a díjat. Jól esik azonban a vezetők elismerése, de fontosnak tartom kiemelni, hogy ez nem csak nekem szól: a munkatársaim nélkül nem tudtam volna ilyen szép sikert elérni. A kollégáim nélkül nem sikerült volna - fogalmazott.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Grund Piknik a népkertben
Ti vagytok a Grund, nem is akárhol, hanem a Népkertben
MiskolcSportSzabadidő
A szabadidősport és az önfeledt közös játék legújabb színtere a Grund Piknik, amit szombaton második alkalommal tartottak meg a Népkertben, ezúttal streetball kosárlabda bajnoksággal egybekötve.
Nagyon kikaptak a hölgyek
MiskolcSport
Labdarúgás: szombaton délután hazai környezetben vereséget szenvedett a diósgyőriek élvonalbeli női gárdája.
Finomabbnál finomabb háztáji ínyencségek az augusztusi Termelői Napon
MiskolcGasztroSzabadidő
Augusztus harmadik vasárnapján sem maradhatott el a Miskolci Termelői Nap, ahol a minőségi ételeket és kézműves termékeket kedvelő vásárlók is megtalálták a számításukat.
Képgaléria
Box gála az M1 Fitnessnél
Több százan nézték meg a bokszgálát
MiskolcSport
Ökölvívás: eddig soha nem látott viadalt tartottak szombaton délután és este Miskolc belvárosában, ahol a harcosok az utcán bunyóztak.