Új bölcsőde épülhet Hejőcsabán
A Mésztelep utca elején a korábban szükséglakások helyén egy több mint 800 millió forintos pályázati forrásnak köszönhetően az építkezés nyár végén, ősz elején elkezdődhet. Az új bölcsőde 80 férőhelyes lesz.
Újabb fejlesztés Tapolcán
232 millió forintból, a Terület- és Településfejlesztés Operatív Program pályázatán elnyert támogatásból újul meg a Miskolctapolcai úti orvosi rendelő két épülete. A kivitelezési tervek már készülnek, a külső-belső rekonstrukció a tervek szerint ősszel kezdődhet.
Kivívta…
Tehetségének, akaraterejének köszönhetően, egy hosszú kihagyás után, két évvel idősebbek között szerepelhet majd a magyar válogatott tagjaként, Terhes Hanna. A Diósgyőri Vívó Egyesület párbajtőrözője így ott lehet az észt fővárosban, Tallinnban esedékes kadet és junior Európa Bajnokságon.