Ugrás a tartalomra

Egy perc Miskolc

Létrehozva
Mutatjuk 1 percben, mik a legfontosabb hírek a városban az utóbbi 24 órában.

EGY HETE LEZÁRVA
Egy hete tart a forgalomkorlátozás a Dayka-átkötéshez kapcsolódó fejlesztés miatt. Az építési munkák következtében a Meggyesalja, Reményi Ede és Rácz György utcák közötti útszakaszt lezárták. Az első napokban tapasztalható volt kisebb fennakadás, torlódás, de mostanra az autósok hozzászoktak a megváltozott körülményekhez.

VALENTIN-NAP
Miskolcon is javában készülnek a Valentin-napra. A virágárusok már jó előre beszerezték a vörös rózsákat, az éttermek különleges fogásokkal, ajánlatokkal készülnek erre a napra. A miskolci városháza pedig megnyitja kapuit: ingyenes fotózással kedveskedik a pároknak. 

MISKOLCI SIKEREKKEL AZ EB-RE
Utolsó mérkőzését megnyerve, továbbjutott a selejtezőcsoportból és ott lesz a 2023-as Európa bajnokságon a magyar női kosárlabda – válogatott. Vasárnap este Románia ellen végig vezetve, hozta a kötelezőt a magyar csapat és 74 – 58-ra legyőzte ellenfelét a miskolci mérkőzésen. Így pedig bejutott válogatottunk, a kontinenstorna legjobb 16 együttese közé.

Ez is érdekelhet

Két este, amikor a fények mellett a város is életre kel
MiskolcKultúraSzabadidő
Augusztus 20-án és 21-én ismét különleges vizuális élménnyé változik Miskolc belvárosa.
Hihetetlen: megszólal a kép
MiskolcKultúraSzabadidő
A képzőművészet és a zene határvidékére invitálja látogatóit idén is a Miskolci Galéria. Augusztus 28-án, pénteken 17 órától ötödik alkalommal nyílik meg a Hangszín kiállítás.
Hazaviheti a játékokat
MiskolcSzabadidő
Új szolgáltatással bővültek egyes miskolci könyvtárak: májustól már társasjátékokat is kölcsönözhetnek azok a 16 év felettiek, akik olvasójeggyel rendelkeznek. Érdemes szétnézni közöttük, hátha vannak ismeretlenek.
Még ma is 5 kilométert sétál naponta a 100 éves miskolci szépkorú
Miskolc
Tökéletes egészségi állapotnak örvend Hollódi Károly Imréné, Kati néni, aki nemrégiben ünnepelte 100. születésnapját.