Együttműködés
Képzési és kutatási együttműködést kötött a Miskolci Egyetem és a Bosch autóipari gyára. A megállapodás célja a képzések közös fejlesztése, a szakember-utánpótlás támogatása, hogy a Miskolci Egyetemről kikerülő fiatalok aktuális iparági tudással és megfelelő gyakorlattal rendelkezzenek.
Városi Est
Újabb mérföldkövéhez érkezett a Miskolci Részvételi Program: szombaton a harmadik Városi Estet rendezte meg Miskolc önkormányzata a közreműködő civilekkel közösen. A téma ezúttal a megyeszékhely közlekedése volt. A program célja, hogy a miskolciakat bevonják a város ügyeit érintő döntéshozatalba.
Már biztos a feljutás
A DVTK Kozármislenyben nyert, és ezzel matematikailag már bebiztosította a feljutást az NB 1-be. A diósgyőri együttes előnye öt fordulóval a pontvadászat lezárása előtt 16 pont a harmadik helyen álló, Kazincbarcikán 1-0-s vereséget szenvedő Ajka előtt.