Ugrás a tartalomra

Forgalom- és sebességkorlátozás várható az Andor utcában

Létrehozva
Pénteken építési munkák kezdődnek az Andor utca 88. szám alatt található épület előtti közterületen.

Várhatóan pénteken (2023.5.5.) építési munkák kezdődnek az Andor utca 88. szám alatt található épület előtti közterületen, emiatt az ott áthaladó útszakaszon közlekedőknek forgalom- és sebességkorlátozásra kell számítaniuk. A munka az Andor utca Miklós és Brigád utcák által határolt szakaszát (a pontos helyszínt a csatolt térkép jelöli) érinti majd - tájékoztat a városháza.

Az építkezés miatt elhatárolt terület mentén a forgalomlassításra és terelésre, a szabályok szerint a kivitelező táblákkal figyelmeztet majd. A kivitelezés ideje alatt a kerékpársávot teljes szélességében lezárhatják, ebben az esetben a kivitelező forgalmat terelő táblát és sárgán villogó lámpát helyez ki - írják.

Tekintettel a környék autó- és kerékpárforgalmára, a közlekedőket arra kérjük, hogy az építkezés idején az érintett szakaszon fokozott figyelemmel közlekedjenek - fogalmaz a városházi közlemény.

Ez is érdekelhet

A Macik nyerték a párharcot
Miskolc
A hosszabbításban Marklund döntött.
Több százan járták végig Krisztus nyomán a Városi Keresztutat
MiskolcEgyház
Isten megváltó kegyelme iránti hálájukat fejezték ki ezzel a gesztussal a hívek, de a keresztútjárás megmutatta a közösség összekötő és megsokszorozó erejét is.
Képgaléria
Indul a gasztroexpressz
Újraindult a világelső miskolci élményprogram
MiskolcGasztroEgészségSzabadidőKörnyezet
Ismét a Bükk rejtett kincseit kóstolhattuk.
DEAC - DVTK II F4R Fotó: DEAC
A DVTK tartalék sem tudott nyerni
MiskolcSport
A DVTK II F4R csapata ezúttal sem tudott nyerni. A DEAC vendégeként kapott ki a DVTK II F4R.