Ugrás a tartalomra

Ismét zavartalan a vízellátás Diósgyőrben és Martinkertvárosban

Létrehozva
A két városrészben összesen 17 csőtörés történt, az üzemzavart három nap intenzív munkájával hárították el a vízszolgáltató munkatársai. 

Befejeződött a Martinkertvárost és a Diósgyőrt érintő üzemzavar elhárítása, így már zavartalan az ivóvízellátás mindkét városrészben - írja csütörötki közleményében a Miskolci Vízművek Kft. (MIVÍZ). Mint fogalmaznak, a két területen összesen 17 csőtörtést okozott a kiterjedt üzemzavar, azonban a munkatársaik három napon át tartó intenzív munkájának közösen, az ivóvíz szolgáltatás helyreállt.

Kiemelték, a munkák velejárója lehet a visszanyitást követő, esetlegesen előforduló, átmeneti vízzavarosodás, mely a kifolyók megnyitását követően megszűnik.

- A munkavégzéssel érintett területeken azonban továbbra is kéri a MIVÍZ az autósokat és gyalogosokat, hogy a munkaterületek környezetében fokozott óvatossággal közlekedjenek, hiszen ezen területek teljes helyreállítása a következő napokban fog megtörténni - zárul a közlemény.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Indul a gasztroexpressz
Újraindult a világelső miskolci élményprogram
MiskolcGasztroEgészségSzabadidőKörnyezet
Ismét a Bükk rejtett kincseit kóstolhattuk.
DEAC - DVTK II F4R Fotó: DEAC
A DVTK tartalék sem tudott nyerni
MiskolcSport
A DVTK II F4R csapata ezúttal sem tudott nyerni. A DEAC vendégeként kapott ki a DVTK II F4R.
Kigyulladt egy autó Miskolcon
MiskolcHavaria
A jármű teljes terjedelmében égett.
Vidra Verda is ellátogatott a Miskolci Állatkertbe a víz világnapján
MiskolcSzabadidőKörnyezet
A gyerekek játszva tanulhattak a vizek és vízpartok élővilágáról.