4 milliárd forintos beruházás
Átadták a Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum épületét. A Miskolci Szakképzési Centrum a 21. századi szakképző iskola program keretében több mint 4 milliárd forintból teljesen felújította az intézményt.
Élményterápiás tábor
Élményterápiás tábor a Baráthegyi Majorságban. A Szimbiózis Alapítvány évek óta várja több turnusban is a nyár folyamán a táborozó gyerekeket. Az öt nap alatt sajtot készítenek, lovagolnak, alpakáznak. A tábor különlegessége, hogy a gyerekek együtt dolgoznak és játszanak fogyatékossággal élő emberekkel, így valósul meg az alapítvány egyik missziója: a társadalmi integráció.
Wine Spectator 2023
Három budapesti és egy miskolci étterem borlapját is díjazta a világ egyik legbefolyásosabb borszakmai lapja, a Wine Spectator. Az Avalon Risztorante idén második alkalommal került fel a listára, a tavalyi eredményekhez hasonlóan idén is kétpoharas minősítéssel.