Ugrás a tartalomra

Útlezárás Görömbölyön

Létrehozva
A Görömbölyi Ősz programjai alatt lezárják a Szolártsik Sándor tér 2. és 6. számok közötti  útszakaszt a hétvégén.

Idén is megrendezik a Görömbölyi Ősz programsorozatot a hétvégén a Görömbölyi Művelődési Házban és a Szolártsik téren. A rendezvények miatt szeptember 16-án a 13:00 és 22:00 közötti időszakban a szabadtéri rendezvény lebonyolítása miatt lezárásra kerül a Szolártsik Sándor tér 2. és 6. számok közötti  útszakasz - tájékoztat a változásokról a városháza.

Címlap: Horváth Csongor képe a tavalyi rendezvényről

Ez is érdekelhet

fotók: Horváth Csongor
A roma holokauszt áldozataira emlékeztek Miskolcon
MiskolcKultúra
A megemlékezés a Mindszenti templomban tartott szentmisével kezdődött, majd a résztvevők a Herman Ottó Múzeum egyik különtermében folytatták az eseményt, mivel a nagy hőség miatt idén nem az emlékműnél mondták el a beszédeket.
Hejőcsabán is áthelyeznek egy buszmegállót
Miskolc
Hétfőn reggel 8 órától – útfelújítás miatt – áthelyezésik a Hejőcsabai Gyógyszertár autóbusz-megállóhelyet mindkét irányban.
Avasi megállót helyeznek át ideiglenesen
Miskolc
Augusztus 3-án, hétfőn reggel 8 órától forgalomkorlátozás miatt az Avas kilátó leszállóhely ideiglenesen átkerül a Mendikás dűlőre (hozzávetőlegesen 30 méterrel a kanyar után) – tájékoztatta a minap.hu-t az MVK Zrt.
Képgaléria
Moto-Rock Fesztivál szombat
Motorockerek tértek vissza Miskolcra
MiskolcÉletmódSzabadidő
Civil egyesületek és alapítványok összefogásával valósult meg a Miskolci Moto-rock Fesztivál és Családi Hétvége. Miskolc város önkormányzata ingyen biztosította a helyszínt, a Lovagi Tornák Terét, és ezzel segítette a rendezvényt.