Ugrás a tartalomra

Szennyvízaknát javít a MIVÍZ az Isaszeg utcában

Létrehozva
A munka szombaton reggel kezdődik.

A társaság pénteki közleményében jelezte, hogy szombat reggel 8 órától javítják a szennyvízaknákat az Isaszeg utca 9-11. telekhatáránál.

Azt is írták, hogy a javítás ideje alatt autóval nem lehet majd behajtani a Bencések útja felől, az Isaszeg utcát kizárólag az Enyedi György utca felől lehet majd kocsival megközelíteni.

Az érintett útszakaszt várhatóan vasárnap, a reggeli órákban adják vissza a gépjárműforgalom számára - zárul a MIVÍZ Kft. közleménye.

(A külső kép illusztráció)

Ez is érdekelhet

Bach születésnapjára emlékeznek az egyházzenei koncertsorozaton
MiskolcKultúraEgyház
Johann Sebastian Bach zenéje csendül fel hegedűn szombat délelőtt a selyemréti római katolikus templom tavasznyitó hangversenyén.
Időutazás a múltba
MiskolcKultúra
Különleges hangulatú, múltidéző délutánra várják az érdeklődőket március 20-án a Bárczay Kúriába. Zene, történetek és személyes emlékek segítségével elevenedik meg egy letűnt kor világa.
Miskolci siker a világ élvonalában: a MiReHu a Recycling Heroes 2026 nyertesei között
Miskolc
Újabb nemzetközi sikert ért el a MiReHu Nonprofit Kft.: a Társaság bekerült a Global Recycling Foundation által meghirdetett Recycling Heroes 2026 verseny nyertesei közé.
Forgalomlassítás várható vasárnap reggel jótékonysági emlékfutás miatt
Miskolc
Március 22-én, vasárnap jótékonysági emlékfutás lesz 9 órától várhatóan 10 óráig.