Ugrás a tartalomra

Végső búcsút vettek egykori kollégánktól Csonka Lászlótól

Létrehozva
Ahogyan arról korábban beszámoltunk, az újságírót, rádiós és televíziós riportert január 21-én érte a halál.
Kép
Fotó: Juhász Ákos

Csonka László 1957. április 24-én született Mátészalkán. Tanulmányait a Miskolci Egyetemen végezte, majd üzemi és megyei lapoknál dolgozott. A Magyar Rádió riportere volt, de jelen volt a Miskolc Televízió indulásánál, és a Magyar Televízió egykori regionális stúdiójában is dolgozott mint televíziós riporter. Betegsége miatt évekkel ezelőtt eltávolodott a média világától.

Kép

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Családi nap a Szent István téren
Lovas huszárok és játékpark várta a családokat
MiskolcSzabadidő
Egész napos, ingyenes programokkal várták a családokat és az ünneplőket a Szent István téren, ahol huszártábor, játékpark és színpadi előadások idézték meg az 1848–49-es forradalom hangulatát.
Képgaléria
fotó: Mocsári László
Helyi termékek és közösségi hangulat a Városház téren
MiskolcGasztroSzabadidő
Március 15-én ismét megtartották a termelői napot a Városház téren, ahol reggel nyolctól délután négy óráig várta a vásárlókat a helyi és környékbeli árusok kínálata.
Nagyszerű napot fogtak ki
MiskolcSport
Kosárlabda, férfi NB I/B, Piros csoport, 23. forduló.
Újabb történelmi érdekességek Miskolcról
MiskolcKultúra
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írását közöljük, helytörténeti érdekességekkel.