Ugrás a tartalomra

Polgármesteri fogadóóra

Létrehozva
Miskolc polgármestere lakossági fogadóórát tart 2024. február 28-án szerdán.
Kép
Fotó: Horváth Csongor

Veres Pál polgármester fogadóórája délután 14 órakor kezdődik, a Polgármesteri Hivatal "ferdetetős" tárgyalójában.

A fogadóórára várják az érdeklődő miskolci lakosok jelentkezését. Sorszámosztás: 2024. február 26-án (hétfőn) 8:00-tól a Polgármesteri Hivatal Hunyadi János utcai főportáján - írja közleményében a városháza.

Ez is érdekelhet

„Tudom, hogy van jogom! Összeköt az ünnep” című kiállítás megnyitója a Miskolci Egyetemen. Fotó: Végh Csaba
Tudom, hogy jogom van! – különleges kiállítás nyílt a Miskolci Egyetemen
MiskolcKultúraÉletmódEgészség
Miskolcra érkezett a „Tudom, hogy van jogom! Összeköt az ünnep” című, az idei ellátottjogi alkotópályázatra beküldött munkákból összeállított vándortárlat. A kiállítást kedden nyitották meg a Miskolci Egyetemen.
Adria elkísérte gazdáját a húga ballagására
MiskolcOktatásBulvár
A vakvezető kutya mindig családtagnak számít, az élet fontos pillanataiban is.
Borakadémia
A Syrah versus Shiraz után kirándulás jön
MiskolcGasztro
A 2026-ban a 20. születésnapját ünneplő Miskolci Borklub idei harmadik rendezvényét ezen a héten tartja. A Miskolci Borklub tagjai, vendégei a szokott helyen találkozhatnak.
Indul a kincskeresés!
MiskolcKultúraSzabadidőBulvár
Szombaton kint is bent is értékek várnak a családokra a jubiláló, tízedik Könyvtári Majálison.