Ugrás a tartalomra

Rásegítő járatok közlekednek a DVTK – DVSC labdarugó-mérkőzésre

Létrehozva
A mérkőzést szombaton 19 óra 30 perctől rendezik meg.
Kép
Fotó: MVK Zrt.

 A nagy érdeklődésre való tekintettel az MVK Zrt. rásegítő villamosjáratokat indít, segítve ezzel a szurkolók könnyebb eljutását, illetve hazajutását. A rásegítő 1AV-s villamosok a Tiszai pályaudvar végállomásról 18:17-kor és 18:32-kor indulnak - tájékoztatta szerkesztőségünket a társaság.

Mint írják, a mérkőzést követően, a szurkolói létszámtól függően, igény szerint indulnak majd a menetrenden felül biztosított villamosjáratok a Tiszai pályaudvar irányába.

Ez is érdekelhet

Virágokat kaptak a Győri kapui óvodák
MiskolcKörnyezet
A felajánlásnak köszönhetően a városrészben lévő intézmények tovább szépíthetik környezetüket.
A virágfák helyett zöldszigetek – Nagyvárosba való attrakciók a belvárosban
Miskolc
Hőséget jobban tűrő növények, zöldszigetek kerülnek ki egy hónapon belül a Miskolcra. A virágfákat a városrészekbe helyezik el.
„Egy valamire kell vigyáznom, hogy tudjam, mikor kell abbahagyni”
MiskolcKultúra
Meglepetésként érte Szilágyi Márton irodalomtörténészt, hogy a Szinva Irodalmi Alapítvány kitüntette.
Lakótelepi körmenettel ünnepli az Úrnapját az avasi plébánia
MiskolcEgyház
Krisztus testének és vérének, azaz az Eucharisztiának az ünnepe az Úrnapja, amit a mai napon tart a világegyház.