Ugrás a tartalomra

Parkolókat zárnak le ideiglenesen rendezvények miatt

Létrehozva
A Magyarországi Evangélikus Egyház Északi Egyházkerülete május 25-én (szombaton) rendezi meg az éves egyházkerületi missziós napját Miskolc önkormányzatának együttműködésével.

A programsorozat elemeinek a többi közt a Szent István tér, a Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium, a Miskolci Evangélikus Gyülekezet temploma és gyülekezeti háza, valamint a Polgármesteri Hivatal közgyűlési terme és aulája is helyszínül szolgál majd - tudatta a polgármesteri hivatal.

Mint írják: a rendezvények miatt a Patak utcai kavicsos parkolót (Erzsébet sétány mellett futó, régen sorompóval elzárt), valamint a Szent István tér mögötti parkolót május 24. (péntek) 18:00-tól, május 25. (szombat) 20:00-ig lezárják.
 

Ez is érdekelhet

Hétfői közlekedési információk Miskolcról
MiskolcKörnyezet
A Miskolci Városgazda tájékoztatása szerint május 4-től újabb szakasszal folytatódik Miskolcon az útfelújítási program, amelynek keretében megkezdődik az Avas főútjának teljes körű felújítása.
napindito avas virágzás
Napos, nyárias idővel indul a hét
MiskolcKörnyezet
Hétfőn napos, nyárias idő várható a térségben, legfeljebb vékonyfelhők jelenhetnek meg az égen. Esni nem fog.
Kikaptak a lányok
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, az 5. helyért, 2. mérkőzés: vendégsiker született.
Győztek a Farkasok
MiskolcSport
Kosárlabda: NB I/B férfi, Piros csoport, rájátszás, 2. forduló, 1. mérkőzés: két pont döntött a hazaiak javára.