Ugrás a tartalomra

Mutatjuk, hol kezdődik a távhővezeték rekonstrukciója a jövő héten

Létrehozva
A távhőszolgáltatás biztonságának növelése érdekében június 24-től megkezdődik a Tizeshonvéd utca 16-22 szám közötti területen a távfűtési vezetékek cseréje.
Kép
Juhász Ákos archív felvétele a Középszer utcáról

A munkálatok befejezéséig, azaz július végéig az érintett szakaszon a gyeprácsos parkoló lezárásra kerül. A Tizeshonvéd u. 18. szám előtt pedig várhatóan július 01. és július 30. között teljes szélességében lezárásra kerül az úttest - írja közleményében a MIHŐ.

Mint arra kitérnek: a hálózat korszerűsítési munkálatok során a melegvíz-szolgáltatás kizárólag az új vezeték üzembehelyezésének időpontjában, tervezetten július 9-10-én fog szünetelni. A melegvíz-szolgáltatás tényleges időpontjáról a MIHŐ előre tájékoztatja az érintett Ügyfeleket.

A beruházás eredményeként új, korszerű és energiatakarékosabb, közvetlenül földbe fektethető, előreszigetelt csővezeték kerül beépítésre a Tizeshonvéd utcai lakótelep szolgáltatás biztonságának növelése érdekében - fogalmaz a közlemény.

Hozzáteszik: a vezetékcsere munkálataihoz kapcsolódó forgalomkorlátozások és szolgáltatás kiesés miatt az érintettek szíves megértését és türelmét kéri a MIHŐ.
 

Ez is érdekelhet

Kikaptak a lányok
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, az 5. helyért, 2. mérkőzés: vendégsiker született.
Győztek a Farkasok
MiskolcSport
Kosárlabda: NB I/B férfi, Piros csoport, rájátszás, 2. forduló, 1. mérkőzés: két pont döntött a hazaiak javára.
Miskolci utca névadója: Rácz György
MiskolcKultúra
A Petőfi Sándor és a Meggyesalja utcát összekötő rövid utca viseli a nevét, amelynek napjainkra már csak a páros számozású oldala maradt meg.
Képgaléria
Nagy Táncválasztó
Nagy Táncválasztó a mozgásforma szerelmeseinek a tánc világnapján
MiskolcSportKultúraSzabadidő
Bemutatkozott Miskolc színes táncpalettája a VIII. Nagy Táncválasztón, amit vasárnap rendeztek meg a Művészetek Háza előtt.