Ugrás a tartalomra

Felújítási munkák kezdődnek vasárnap az Újgyőri főtéri villamosmegállóban

Létrehozva
Augusztus 25-én betonozást végeznek az Újgyőri főtéren a Felső-Majláth felé közlekedő villamosok megállóhelyén.
Kép
Fotó: MVK Zrt.

A munkálatok miatt az aznapi, vasárnapi vágányzár idején, valamint az éjszakai órában is a Tiszai pályaudvarról induló VP jelzésű villamospótló autóbuszokat az Újgyőri főtéren a villamos-megállóhely helyett az 1-es autóbusz megállóhelyén lehet igénybe venni augusztus 26-án, hétfőn üzemkezdésig - adta hírül közleményében az MVK Zrt. 

Ez is érdekelhet

Útfelújítás az Avason
Több buszmegálló is visszakerül eredeti helyére
Miskolc
Az útfelújítás előrehaladtával, szerdán üzemkezdettől több autóbusz-megállóhely is visszakerül eredeti helyére az Avas területén.
Csendes megemlékezést tartanak Veres László emlékére
Miskolc
Gyertyával, mécsessel tisztelegnek az emléke előtt.
Képgaléria
100 éves Marika néni_Rogosz Péter
Mosoly és derű: ez a titka a 100 éves Marika néninek?
Miskolc
Mosolyogva és hatalmas életkedvvel mesélte el évszázados életének legfontosabb állomásait a 100 éves Marika néni, aki hosszú évtizedeken át tanítóként formálta generációk sorsát.
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Gyászszünettel indul a DVTK hétvégi bajnokija
MiskolcSport
Így emlékeznek meg a klub korábbi hangulatfelelőséről.