A HungaroMet Nonprofit Kft. előrejelzése szerint szerdán este a gomolyfelhők fokozatosan ellaposodnak, a csapadékgócok megszűnnek, éjszakára a legtöbb helyen kiderül az ég. Amint írják, csütörtökön is napos időben lesz részünk többnyire kevés felhővel, és legfeljebb egy-egy helyen lehet csapadék.
Az északkeleti szél napközben a keleti tájakon időnként megélénkül, emellett zivatarok környezetében lehetnek átmenetileg erős vagy viharos lökések. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire 16 és 21 fok között várható. A legmagasabb nappali hőmérséklet csütörtökön 31 és 35 fok között alakul.
Nem tágít a hőség
Létrehozva
Napos idő, harmincöt fok, kevés felhő, még kevesebb csapadék: kánikula.
Ez is érdekelhet
Több buszmegálló is visszakerül eredeti helyére
Az útfelújítás előrehaladtával, szerdán üzemkezdettől több autóbusz-megállóhely is visszakerül eredeti helyére az Avas területén.
Csendes megemlékezést tartanak Veres László emlékére
Gyertyával, mécsessel tisztelegnek az emléke előtt.
Mosoly és derű: ez a titka a 100 éves Marika néninek?
Mosolyogva és hatalmas életkedvvel mesélte el évszázados életének legfontosabb állomásait a 100 éves Marika néni, aki hosszú évtizedeken át tanítóként formálta generációk sorsát.
Gyászszünettel indul a DVTK hétvégi bajnokija
Így emlékeznek meg a klub korábbi hangulatfelelőséről.