Ugrás a tartalomra

Itt-ott hallhatunk némi gépzajt éjszaka - takarítják a várost

Létrehozva
Éjszakai gépi takarításra hívja fel a figyelmet a Városgazda.
Kép

"Felhívjuk a lakosság figyelmét, hogy a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. 2025. március 11-én 21:00 órától 05:00 óráig - időjárástól függően -  az Uitz Béla utca, a Kálvin János utca, a Vörösmarty Mihály utca, a Corvin utca és a Szentpáli utca teljes területét érintően gépi takarítást fog végezni" - olvasható a cég honlapján, hangsúlyozva:

"Kérjük a lakosság megértését, türelmét a munkavégzés közben előforduló átmeneti nagyobb mértékű zajkibocsátásért."

Ez is érdekelhet

5 ös busz, mvk
Ha stabil munkahelyet keres, irány az MVK
Miskolc
Autóbuszvezetőket keres az MVK, a közlekedési társaság a napokban kezdte el a toborzást.
Csőcsere a Klapkán
Kezdődik az avasi utak felújítása: mutatjuk térképen a helyszíneket
Miskolc
Május 4-én megkezdődik az avasi utak felújítása.
Változik a villamosközlekedés a Régiségvásár ideje alatt
Miskolc
Május 3-án, vasárnap a Régiségvásár miatt 7 és 15 óra között a Tiszai pályaudvar és a Malomszög utca között villamospótló autóbuszok közlekednek.
Drónnal a Bábonyibércen. Fotó: Juhász Ákos
Fokozott figyelem a ballagások miatt Miskolcon
Miskolc
Több mint 20 iskolában tartanak Miskolcon ballagási ünnepséget április 30-án. Emiatt fokozottan kell figyelni a biztonságra és egymásra, ebben segítik a rendőrök munkáját a MIÖR és a polgárőrség munkatársai.