Ugrás a tartalomra

Fogvacogtató éjszakáink lesznek a következő napokban

Létrehozva
A nyári pizsamák még maradjanak csak a szekrényben!

Hideg éjszakák állnak előttünk, emellett viszont teljesen nyugodt, péntekig felhőmentes időre számíthatunk. A hőmérséklet közben szépen lassan emelkedik. A HungaroMet szerda reggeli előrejelzésében azt is írta, hogy a mai napon felhőtlen, száraz idő várható. Napközben időnként megélénkül a délire, délnyugatira forduló szél. A hőmérséklet délután 10 fok körül, késő este -3 és +3 fok között alakul.

Miskolcon megfelelő és jó a levegő minősége döntően, egy-két városrész jelent csupán kivételt. Ilyen az Újgyőri főtér, a Selyemrét és a megyei kórház környéke, ahol elfogadható mértékeket mértek. Rosszabb a helyzet a Martinkertvárosban és a Sajó-híd környékén, ahol bizony szennyezett a levegő a pmmonitoring.hu tájékoztatása szerint.

 

Ez is érdekelhet

Hatodik alkalommal tisztították meg a szennyvíztelepi utat
MiskolcKörnyezet
Önkéntes szemétszedést szerveztek szombat délelőtt a szennyvíztelepi úton a Fonoda utca és Szirma között. A résztvevők célja az volt, hogy megtisztítsák a gyakran illegális hulladékkal terhelt területet.
Nehéz helyzetben a Supersum, rendkívüli gyűjtést rendeznek májusban
Miskolc
Eddig ők segítettek, most ők kérnek segítséget: kisbuszra gyűjt a Supersum alapítvány, hiszen működésükhöz elengedhetetlen a jármű, az összegyűjtött adományokat máshogy nem tudják eljuttatni a rászorulóknak.
Mutatjuk, ideiglenesen hol keresse a forgalmas belvárosi buszmegállókat
Miskolc
A munkálatok előreláthatóan egy hónapig tartanak.
Lakás égett Miskolcon
MiskolcBaleset
A Soltész Nagy Kálmán utcában csaptak fel a lángok.