Ugrás a tartalomra

Lakás égett ki Miskolc külterületén

Létrehozva
A lángok szombaton délután csaptak fel, tűz átterjedt a szomszéd ingatlanra is, de mostanra a tűzoltók megfékezték.

Kigyulladt szombat délután egy épület Miskolc külterületén, a Prizma utcában – írja honlapján a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. Ahogyan fogalmaznak, a mintegy negyvennyolc négyzetméter alapterületű épület teljes terjedelmében égett

A tűz átterjedt a szomszéd épületre is. A munkálatok során a diósgyőri és a miskolci hivatásos tűzoltók kihoztak egy gázpalackot is az épületből. Az egységek két vízsugárral elfojtották a lángokat.

Ez is érdekelhet

Ádám Attila Megasztár
„Ha ő nincs, én sem vagyok itt” – Ádám Attila szívszorító vallomása a Megasztárból
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBulvárCelebhírek
A borsod-abaúj-zempléni kis községből robbant be a Megasztár élő show-jába. Ádám Attila göröngyös úton jutott el idáig.
25 órás táncmaraton
Huszonöt év, huszonöt óra, végtelen ritmus
MiskolcKultúraSzabadidő
Negyed évszázados lett a Limited Dance Academy, és nem is akárhogyan ünneplik meg ezt az évfordulót. 25 órán át táncolnak megállás nélkül a diákok.
Elhagyott épület lángolt a belvárosban
MiskolcHavaria
A romos épület oltását már megkezdték a tűzoltók.
Csemege lesz a szomszédvárak csatája
MiskolcSport
A négy napos ünnep sorsolása úgy hozta, hogy október 24-én Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rangadót játszanak a férfi kosárlabda NB I/B-ben.