Ugrás a tartalomra

Miskolci Soho – pénteken bemelegítettek, szombaton folytatják

Létrehozva
Ezúttal a grill kerül a főszerepbe Miskolc legújabb szórakozónegyedében: roppanós kolbászok, szaftos húsok, füstös szendvicsek kerültek terítékre a Miskoli Sohoban. Szombaton folytatása következik!
Preview Image
Mocsári László képgalériája

Grill&Groove a Miskolci Sohoban – ezúttal két napon át várják a látogatókat a szervezők, akik a kiváló falatok mellé a kellemes zenéről is gondoskodtak: laza ütemeket most is bakeliten szállítja DJ Graffy.

Pénteken újra hatalmas terasszá varázsolták a körforgalmat, hogy két estén keresztül csak a lazulásra, koccintásra és a nyár élvezetére koncentrálhassanak a látogatók.

Lipták Ádám, a Sohoban található vendéglátóegység, a Melon tulajdonosa a Miskolc Televízió riporterének felidézte, hogy Hajdú László, az Expert Holocor Ingatlanhasznosító Kft. tulajdonosa, ügyvezetője kereste meg a körforgalom mellett található vendéglátókat azzal, hogy szeretne egy közös dolgot kialakítani.

Rendezvénysorozatot indítottak, aminek most már a negyedik állomását rendezik meg a nyáron.

– Lesznek más stílusú rendezvényeink is. A jelenlegiek inkább gasztro fókuszúak, ahol a zene csupán kiegészítő elem. Tervezünk olyan eseményt is, ahol a zene kerül a középpontba. A tapasztalataink egyébként pozitívak, szeretik az emberek az itteni programokat, örömmel fogadják, hogy történik valami új, valami érdekes. Reméljük, hogy kinőjük ezt a teret – tette hozzá nevetve.

Ez is érdekelhet

Csöbör Katalin gratulált Juhász Rolandnak, de nem adja fel
Miskolc
Nem adom fel, folytatjuk, a legközelebbi választáson győzni fogunk – mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje a borsodi 1-es választókerületben.
Megkezdődött a jegyzőkönyvek feldolgozása a miskolci városházán
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Vasárnap este 22 óra után megkezdődött a jegyzőkönyvek beérkezése a miskolci városházára, ahol a szavazókörök adatait folyamatosan dolgozzák fel. A munkát több választási szakember irányítja, miközben egymás után érkeznek a szavazókörök képviselői.
Hollósy András választás 2026 Fotó: Mocsári László
Gratulált Czipa Andrásnak, és felajánlotta a segítségét Hollósy András
Miskolc
Folytatja a munkát Miskolcért és Diósgyőrért, mondta a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje.
Nagy csatában kaptak ki a diósgyőriek. Fotó: magánarchívum
A lila-fehérek nyertek a piros-fehérek ellen
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, rájátszás, B-csoport, 6. forduló: 111 perc kellett a vendégek sikeréhez.