Ugrás a tartalomra

A DVTK elnöke megvédte a diósgyőri játékosokat

Létrehozva
A szombati Nyíregyháza - DVTK keleti rangadó előtt Sántha Gergely, a klub elnöke fogalmazta meg és tette közzé gondolatait.
Kép
Sántha Gergely. Fotó: dvtk.eu

"Az elmúlt három évben a szurkolók mindig a labdarúgócsapatunk mögött álltak, így sokszor vert helyzetből fordítottunk. Tudom, hogy a bajnokság első négy fordulója után van csalódottság és feszültség bennük, így ha a személyemet, illetve a klub vezetését támadás éri, vagy kritikát kapunk, azt elfogadjuk. De labdarúgóinknak - különösen fiatal játékosainknak és a szakmai stábnak - támogatásra van szükségük. Ők azok, akik a pályán harcolnak a címerért, és az ő teljesítményükön múlik, hogy olyan eredményt érjünk el, amire méltán lehetünk büszkék. A klub vezetése rendíthetetlenül elkötelezett amellett, hogy a diósgyőri labdarúgás a DVTK több szakosztályához hasonlóan sikeressé váljon, és a magyar labdarúgás egyik legfontosabb vidéki fellegvára legyen" - közölte a klub elnöke.

Hozzátette: "Az elmúlt szezon második felében számos nehézséggel kellett szembenéznünk, az idei szezonra vonatkozó új szabályok és ajánlások, valamint a korábbi szakmai kihívások miatt csapatunk újjáépítése zajlik - ez a munka azonban lehetőséget is ad arra, hogy együtt, közösen még erősebbé váljunk."

A keleti rangadóról a DVTK hivatalos honlapján lehet bővebb információt találni: IDE kattintva!

Címkék

Ez is érdekelhet

Kvaterka - Margit Pince
Új lendületet kap az Avasi Kvaterka
MiskolcKultúra
Az Avasi Kvaterka idén sport- és egészségtudatos programokkal bővül. A szervezők célja, hogy a közösségi élmény mellett az aktív életmódot és az Avas értékeit is erősítsék.
Nem maradnak éjszakára
MiskolcKultúraEgyház
Sok éven át 25 órán át olvastak fel Wass Albert-műveket, most már egyestés programot szerveznek. Pénteken este 6 órától lesz a Miskolci Wass Albert zenés-irodalmi felolvasó est.
Rendészeti ellenőrzést tartottak Komlóstetőn
Miskolc
Kiemelt rendészeti ellenőrzést tartott a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MIÖR) Komlóstetőn csütörtökön. Az akcióban részt vett Hollósy András, Miskolc alpolgármestere is, valamint Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.
Mathiász János emlékezete szakmai borkonferencia. Fotó: Rogosz Péter
Mathiász János emlékezete és a jövő borászata Miskolcon
MiskolcGazdaságOktatásKultúraÉletmódGasztroSzabadidőTudomány
Szakmai konferenciával és filmvetítéssel tisztelegtek a neves szőlőnemesítő, Mathiász János emléke előtt csütörtökön Miskolcon, az MTA MAB Székház épületében.