Ugrás a tartalomra

Demjénnel a fűben

Létrehozva
Demjén Ferenc slágerei repítették vissza a Csengey-kertet a ’90-es évekbe hétfő este.
Kép
Cinefest kertmozi, Fotó: Horváth Csongor
Hangulatképek a CineFest kertmozijából. Fotók: Horváth Csongor

A CineFest kertmozija ezúttal Orosz Dénes romantikus vígjátékát, a "Hogyan tudnék élni nélküled?" című filmet hozta el a közönségnek.

A székek gyorsan megteltek, így sokan a műfüves részen foglaltak helyet. A napközbeni rossz idő sem tántorította el a nézőket: rengetegen voltak kíváncsiak a rekordokat döntő magyar filmre, amely a fiatalokat és az idősebbeket egyaránt bevonzotta. Sokan nem először látták, mégis újra át akarták élni a történetet és a slágereket.

Kép
Cinefest kertmozi, Fotó: Horváth Csongor

A vetítés különlegességét Orosz Dénes jelenléte adta, a közönség soraiban maga a rendező is ott volt. A hangulatot végig a közös élmény ereje hatotta át: volt, aki hangosan nevetett, másokat meghatott a történet, de mindenki élménnyel gazdagodva távozott.

Csiszár Míra

Címkék

Ez is érdekelhet

Gyermeknapi élménykavalkád a Szeleta Parkban
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Ugrálóvár, arcfestés, íjászat és természetismereti programok is színesítik azt a különleges gyermeknapi rendezvényt, amelyet május 31-én rendeznek meg a miskolci Szeleta Parkban. Az esemény a Velkey László Gyermekegészségügyi Központ fennállásának 50. évfordulóját is ünnepli.
Sztárvendéggel koncerteznek
MiskolcKultúraSzabadidő
Ünnepi koncertre készül a JazzInside Band. A formáció május 28-án a Nyilas Misi Közösségi Ház udvarán ad jubileumi estet, amelyen sztárvendégként Urbán Orsi jazzénekesnő is színpadra lép.
Újrafestik az útburkolati jeleket Miskolcon
Miskolc
Csütörtökön kezdődik a munka.
Virágokkal szépítették a Népkertet
MiskolcKörnyezetBulvár
„Virágültetés a Népkertben – Közösségi Összefogás a Zöldebb Városért” címmel rendezett virágültetési közösségi programot a Délidő Étterem, a Népkerti Vigadó és a Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda szerdán, hogy megszépítsék Miskolc szívét.