Ugrás a tartalomra

Miskolcon is kiköt a Folyami polgárnaszád

Létrehozva
Október 18-án 13 órától Miskolcon, a Városház tér 1. előtt várja az érdeklődőket a CÖF-CÖKA, ahol kiköt a tényfeltáró Folyami polgári naszád.

Mint ismert, Folyami polgárnaszád elnevezéssel országjárásba kezdett szeptemberben a Civil Összefogás Fórum (CÖF)-Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány (CÖKA).

A bejelentésnél Csizmadia László, a CÖF alapítója az MTI beszámolója szerint elmondta: az akció keretében településről településre végigjárják az ország mind a 106 egyéni választókerületét, és fórumokon hívják fel a figyelmet a „hamis messiások veszélyére”, ami alatt Magyar Pétert, a Tisza Párt elnökét értik.

Hozzátette, hogy kifejezetten az országjárásra készült zsebkönyvben fogják bemutatni az Orbán-kormány elmúlt 15 évben elért eredményeit.

Azt mondta, fontosnak tartják, hogy „a nemzeti keresztény oldal online fellépéséhez – mint a Harcosok Klubja vagy a Digitális Polgári Körök – társuljon egy offline fellépés is”.

„Nézzünk szembe a tényekkel, védjük meg az eredményeket! A polgári, nemzeti kormányzás 16 éve tettekben és számokban” – szól a felhívás a miskolci eseményhez, amit október 18-án, szombaton 13 órától rendeznek meg a Városház tér 1. előtt.

A szervezők tájékoztatása szerint az eseményen felszólal Petán Péter, a CÖF-CÖKA médiaigazgatója, Kiss János (Fidesz-KDNP) országgyűlési képviselő, valamint Bak László, a Miskolci Nagycsaládosok Egyesületének elnöke.

A műsort a Kormorán együttes előadása színesíti.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Bartók Béla Művelődési Ház_Mocsári László
Hírességek léptek fel itt
Miskolc
Urbex túrát tartottunk a miskolci Bartók Béla Művelődési Házban. Ágotai József, a házat működtető egyesület elnöke mesélt arról, hogy milyen fellépő művészek fordultak meg itt.
törölköző széf
A törölköző széf ideje lejárt! Hogyan védjük meg értékeinket a standon?
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A törölköző nem védi meg az értékeinket. Mire figyeljünk fürdőzéskor?
Nagy Boglárka lett Miskolc új jegyzője
A polgármester bejelentette, ki lett Miskolc új jegyzője
Miskolc
Munkacsoport szakmai támogatásával választották ki Miskolc új jegyzőjét.
Mommy Blue
Ezeket a filmeket nem érdemes kihagyni: megvannak a CineFest első nagy dobásai
MiskolcKultúraSzabadidő
Lerántották a leplet az első versenyfilmekről. Erős filmekkel nyit a CineFest.