Ugrás a tartalomra

Nemzetközi versenyen taroltak a miskolci mazsorettek

Létrehozva
Sikeresen szerepelt a Miskolci Mazsorett Sportegyesület Junior csoportja a Romanian Open 2025 versenyen.
Kép
miskolci_mazsorettek_arad_251011_mkk.jpg
Forrás: magánarchívum

Ragyogó eredményekkel tért haza a Miskolci Mazsorett Sportegyesület Junior csoportja a Romanian Open 2025 Arad elnevezésű nemzetközi mazsorettversenyről, melyet október 11-én rendeztek meg a romániai Arad városában – tájékoztatta lapunkat Tamás Krisztián, a Miskolci Kulturális Központ kommunikációs menedzsere szombaton.

Hozzátette: „a nemzetközi mezőnyben a miskolci lányok kiváló teljesítményt nyújtottak, és eredményeik méltán öregbítik egyesületük és városuk hírnevét. A versenyen elért csodás eredmények a felkészültség, az elhivatottság és a közösség erejének bizonyítékai”.

A megmérettetés mellett a csoportnak lehetősége nyílt Arad városának felfedezésére is. A kulturális program során a résztvevők megismerkedhettek a történelmi város nevezetességeivel, így a verseny élményét tartalmas kirándulás is gazdagította.

– A Miskolci Mazsorett Sportegyesület újabb nemzetközi sikerével ismét bebizonyította, hogy a kitartó munka és a tehetség határokon átívelő eredményeket hozhat. A lányok és a csoportvezetőik — Dudás Ágnes, Kócziné Rózsa Ildikó és Kovács-Mogyorós Zsuzsa — szorgalmas és kitartó munkája, valamint a szülők odaadó támogatása nélkül ezek az eredmények nem születhettek volna meg. A csapat mögött álló háttérmunka és közösségi összefogás egyaránt hozzájárult a sikerhez – hangsúlyozta a kommunikációs menedzser.

A Miskolci Kulturális Központ és a Premier Alapfokú Művészeti Iskola fenntartásában működő Miskolci Mazsorett Sportegyesület utánpótlás csoportjaiba még várják a jelentkezőket októberben.

Eredmények:

Batonflag Team Junior: 1. helyezés

Grup baton Junior: 1. helyezés

Miniformatie baton Preteen - Kalayci Deniz, Koren Léna, Rácz Dorka, Vostenák Jázmin: 1. helyezés

Tóth Blanka - Solo baton Juvenile: 1. helyezés

Koren Léna - Solo baton Preteen: 1. helyezés

Vostenák Virág - Solo baton Junior: 1. helyezés

Vostenák Virág - Solo 2baton Junior: 1. helyezés

Koren Léna, Rácz Dorka - Duo baton Preteen: 1. helyezés

Trajcsik Lara, Veres Csenge Róza - Duo baton Junior: 1. helyezés

Rácz Dorka - Solo baton Preteen: 2. helyezés

Vostenák Jázmin - Solo baton Preteen: 3. helyezés.

Ez is érdekelhet

Kampányakkordok békére hangolva: újra Miskolcon járt a Fidelitas
MiskolcBelföld
"A jövőnk a béke!” mottóval rendezett Civil Akadémiát csütörtök este a Civil Összefogás Fórum (CÖF) miskolci klubja.
Kvaterka - Margit Pince
Új lendületet kap az Avasi Kvaterka
MiskolcKultúra
Az Avasi Kvaterka idén sport- és egészségtudatos programokkal bővül. A szervezők célja, hogy a közösségi élmény mellett az aktív életmódot és az Avas értékeit is erősítsék.
Nem maradnak éjszakára
MiskolcKultúraEgyház
Sok éven át 25 órán át olvastak fel Wass Albert-műveket, most már egyestés programot szerveznek. Pénteken este 6 órától lesz a Miskolci Wass Albert zenés-irodalmi felolvasó est.
Rendészeti ellenőrzést tartottak Komlóstetőn
Miskolc
Kiemelt rendészeti ellenőrzést tartott a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MIÖR) Komlóstetőn csütörtökön. Az akcióban részt vett Hollósy András, Miskolc alpolgármestere is, valamint Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.