Ugrás a tartalomra

Így változik az MVK járatainak közlekedése az óraátállítás miatt

Létrehozva
Vasárnap hajnalban háromról két órára állítjuk át az órákat.

A Miskolc Városi Közlekedési Zrt. szerdai közleményében emlékeztet: a nyári időszámítás október utolsó vasárnapján véget ér, így október 26-án hajnalban 3:00 óráról 2:00 órára kell visszaállítani az órát. Az autóbuszok október 25-én (szombaton) üzemzárásig a nyári időszámítás szerint, 26-án (vasárnap) üzemkezdettől a téli időszámítás szerint közlekednek.

Ez is érdekelhet

Gyermeknapi élménykavalkád a Szeleta Parkban
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Ugrálóvár, arcfestés, íjászat és természetismereti programok is színesítik azt a különleges gyermeknapi rendezvényt, amelyet május 31-én rendeznek meg a miskolci Szeleta Parkban. Az esemény a Velkey László Gyermekegészségügyi Központ fennállásának 50. évfordulóját is ünnepli.
Sztárvendéggel koncerteznek
MiskolcKultúraSzabadidő
Ünnepi koncertre készül a JazzInside Band. A formáció május 28-án a Nyilas Misi Közösségi Ház udvarán ad jubileumi estet, amelyen sztárvendégként Urbán Orsi jazzénekesnő is színpadra lép.
Újrafestik az útburkolati jeleket Miskolcon
Miskolc
Csütörtökön kezdődik a munka.
Virágokkal szépítették a Népkertet
MiskolcKörnyezetBulvár
„Virágültetés a Népkertben – Közösségi Összefogás a Zöldebb Városért” címmel rendezett virágültetési közösségi programot a Délidő Étterem, a Népkerti Vigadó és a Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda szerdán, hogy megszépítsék Miskolc szívét.