Ugrás a tartalomra

Pályaválasztói jogot cseréltek

Létrehozva
Rövid időn belül immáron harmadszor változik a DVTK Jegesmedvék Erste ligás hokicsapata fellépésének helyszíne, vagy kezdési időpontja.
Kép
Jégcsarnok
Október 31-én a miskolci jégcsarnokban meccselnek a Macik és a Bikák. Fotó: magánarchívum

A szerda délutáni hír szerint a Dunaújvárosi Acélbikák menedzsmentje kezdeményezte, hogy az október 31-re kisorsolt ligamérkőzést a Duna-parti város helyett a miskolci jégcsarnokban játsszák le. A javaslatot a DVTK Jegesmedvék elfogadta, így a jövő pénteki találkozót 18 óra 30 perctől a Népkertben rendezik meg. A meccsre érvényesek a DVTK Jegesmedvék szezonbérletei.

Felújítják

Érdeklődtünk a Maciknál és megtudtuk: 
– A dunaújvárosi jégcsarnokban felújítási munkákat végeznek, ezért ott nincs lehetőség a mérkőzés megtartására, így jött képbe a pályaválasztói jog felcserélése – közölte érdeklődésünkre Marosi Tamás, a diósgyőriek marketing menedzsere. 

Ez is érdekelhet

Ideiglenes terelés és megállóhely-áthelyezés a 45-ös autóbuszvonalon
Miskolc
Építési munkálatok miatt időszakosan lezárják a Bogáncs utcai vasúti átjárót. Emiatt hétfőn, kedden és szerdán bizonos 45-ös autóbuszjáratok terelt útvonalon közlekednek.
Képgaléria
A Bartrók Béla Művelődési Ház belső tere
Urbex túra a Bartókban
MiskolcKultúra
A cikksorozatnak ebben a részében szó lesz arról, hogy mi köze a Bartóknak a Vasas Művelődési Házhoz, valamint miért jelent meg koksszal teli teherautó a ház mellett időről időre.
Simán nyert a diósgyőri kettő
MiskolcSport
Labdarúgás: hazai környezetben lejátszotta első tesztmérkőzését a piros-fehérek NB III-as csapata.
Elektrógerkedés Lillafüreden
MiskolcSzabadidő
A nyár kedvenc szabadtéri RAVE buliját tartották meg szombat este az erdő szélén, Lillafüreden, a Medvetalp Bistróban.