Ugrás a tartalomra

Magasra másztak a tűzoltók, hogy elhárítsák a balesetveszélyt

Létrehozva
Két autóval vonultak ki a tűzoltók kedden Miskolc belvárosában.
Kép
tuzoltok_magas_mentes_teto_251111_bd-2.jpg
Fotók: Bódogh Dávid

Kollégánk egy sajtóeseményről visszatérőben figyelt fel a két nagy piros autóra az egykori Café d Boucher étteremnél, a Görgey Artúr utcánál.

A katasztrófavédelmi igazgatóság részéről érdeklődésünkre elmondták, hogy valóban, egy műszaki mentéshez vonultak ki a tűzoltók az említett épülethez.

Kép
tűzoltók

Dojcsák Dávidtól megtudtuk, hogy az épület tetőszerkezetében meglazult egy elem, ami veszélyeztette a gyalogosforgalmat.

A beérkező hívást követően előbb egy gépjárműfecskendő járművel vonultak ki a helyszínre, mert nem lehetett tudni, pontosan miről van szó, majd a felderítést követően egy magasból mentő jármű is a helyszínre érkezett.

A beavatkozás helyszínét a rendőrség biztosította.

Ez is érdekelhet

Exkluzív interjú a MayTree-vel_BNR
Exkluzív interjú a MayTree-vel - Különleges ízek, ritmusok és dallamok Miskolcon
MiskolcVilágKultúraÉletmódGasztroEgészségSzabadidőBulvárCelebhírek
Dél-Korea ízeit, zenéjét és hangulatát csempészték be pénteken a Miskolci Egyetem falai közé, ahol exkluzív interjút készítettünk a világhírű MayTree dél-koreai a cappella formáció tagjaival.
Képgaléria
szivárvány Miskolc_Roppantó Krisztián
Dupla szivárvány ragyogott Miskolc felett – szombaton is jöhet az égi csoda
MiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Szivárványos hétvége? Szombaton is feltűnhet az égi látványosság, mutatjuk az időjárás előrejelzést.
Halálig tartó egészséges élet
MiskolcSportSzabadidő
Az évek óta sikeres Avasi Kvaterka programsorozat megálmodói most más területen is szeretnének közösséget szervezni. Szombaton várják Miskolcot az Avasi kilátónál egy igazán aktív programra.
Képregényekkel és játékokkal lepték meg a kórház kis betegeit
MiskolcEgészségSzabadidő
Több mint 350 ezer forint értékű könyvet, képregényt és játékot adtak át a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Gyermekegészségügyi Központjának pénteken. Az adományok a május végén megrendezett első MiskolCON Képregény- és Geekfesztivál jótékonysági gyűjtéséből származnak.