Ugrás a tartalomra

Nem lesz fűtés Miskolc egyik részén

Létrehozva
Néhány órára szünetel a fűtés szolgáltatás Miskolc egyik utcájában.

A MIHŐ Kft. tájékoztatása szerint nyomástartó szivattyú meghibásodása miatt november 12-én, szerdán előreláthatólag 8 és 12 óra között szünetel a fűtés szolgáltatás a Felsőruzsin krt. 6-28. szám alatti épületekben.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Játékos VárosJárás
Újra játékra hívják a miskolciakat
MiskolcKultúraSzabadidő
Idén is megrendezik Miskolc egyik legnépszerűbb közösségi programját: a Játékos Városjárás 17. alkalommal várja a város felfedezésére vágyókat május 9-én.
Fejlesztik az otthoni hospice-ellátást Borsodban
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Az egész megyében biztosítani szeretné az otthoni hospice-ellátást egy miskolci székhelyű szolgálat, erre a feladatra mintegy 30 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyertek el. A projekt nyitórendezvényét kedden tartották a II. Rákóczi Ferenc Könyvtárban.
leégett miskolctapolcai barlangfürdő új tetőszerkezete
Elkészült a leégett miskolctapolcai barlangfürdő tetőszerkezete
Miskolc
Elkészült az új tetőszerkezet, burkolják a fürdőcsarnokot és barlangjáratokat, megkezdték a gépészeti korszerűsítést a Barlangfürdőben - írta Tóth-Szántai József, Miskolc polgármestere.
Urban Tech - mesterséges intelligencia konferencia a Miskolci Egyetemen
AI a fókuszban: ipar és egyetem közösen tervezte a jövőt Miskolcon
MiskolcGazdaságOktatásBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Egyetem adott otthont a 2026-os Campus Fórum Green and Smart konferenciának kedden.