Az őszi szezon utolsó mérkőzésén pont nélkül maradtak a vendégek.
Bánhorváti-Sajóvölgye – MVSC-Miskolc 4–1 (2–1)
Putnok, Sajóvölgye Focisuli, Elek Ákos Utánpótlás Központ, centerpálya, 50 néző. V.: Nagy F. (Zádori, Solymosi).
Bánhorváti-Sajóvölgye: Elek I. – Lévai, Sziklai, Miskolczi (Ferkel), Pogonyi, Filkóházi, Pipoly, Soltész B., Szlifka Cs., Lovas, Dostál (Jónás). Vezetőedző: Koleszár György.
MVSC-Miskolc: Sándor K. – Lőrincz B., Kurucz Z., Bánk, Kele, Bedő, Kovács F. (Kiss P.), Blaskó, Csávás, Gönczi, Sebestyén D. (Janovicz). Vezetőedző: Kurucz Gábor.
Gólszerzők: Sziklai (2), Filkóházi (2, egyet 11-esből), ill. Csávás (11-esből).
Kiállítva: Kiss P. (78.).
Jók: mindenki, ill. Bánk.
Koleszár György: – Gratulálok a csapatnak az őszi teljesítményéhez.
Kurucz Gábor: – Gratulálok az ellenfélnek.
Három góllal kikapott a Vasút
Ez is érdekelhet
Nem remegtek meg a kezek – illusztris vendégsereg előtt vizsgáztak
Folytatódott a több mint egy évtizedes hagyomány a Miskolci Egyetemen.
Hullámot vet felettünk a front, záporok, zivatarok jöhetnek
Szerdán hosszabb-rövidebb napos időszakok mellett többfelé megnövekedhet a gomolyfelhőzet.
Helyzetkép a miskolci utakról – így alakul a közlekedés szerdán
Közlekedési információk Miskolcról.
A gyerekek is beleszólhatnak: bevált a kétmenüs rendszer Miskolcon
Pozitív tapasztalatokról számoltak be a szakemberek a közétkeztetési tanács legutóbbi ülésén. A menüválasztás bevezetése és az étlapok átalakítása nemcsak a diákok és a szülők elégedettségét növelte, hanem az ételhulladék mennyiségét is csökkentette Miskolcon.