Ugrás a tartalomra

Ezeken a területeken a megszokottnál is óvatosabban vezessen

Létrehozva
Hétfőn is friss közlekedési információkkal jelentkezik a miskolci utakról a Városgazda.

Útlezárás, sárgán villogó jelzőlámpák, közműrekonstrukcók – hétfőn is közzétette friss információit a miskolci utakról a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. Mutatjuk a részleteket.

Az Ady Endre u. – Zsolcai kapu kereszteződésben nem működtek a fényjelző berendezések., a Várközi Lajos u. – Besenyői út kereszteződés: félpályás útlezárás van érvényben.

A Gőz utca és a Telepy György utca területén gázvezeték-rekonstrukciós munkálatok zajlanak. A kivitelezés ideje alatt félpályás útlezárás van érvényben, az érintett utcák ideiglenesen egyirányú forgalmi rend szerint közelíthetők meg.

A Várközi Lajos utca és a Repülőtéri út kereszteződés felújítják a jelzőlámpákat, a munkálatok várhatóan december 8-ig tartanak. Ez idő alatt a jelzőlámpák nem üzemelnek az érintett csomópontban.

Az Erdő soron ivóvíz-vezeték csere - rekonstrukciós munkálatok zajlanak, félpályás útlezárás van érvényben. Csakúgy, mint a 3-as főúton is, egészen pontosan annak a Cementgyári és Bogáncs utcák közötti szakaszán. A területen a forgalom mindkét irányban csak egy sávon haladhat. Mályi felé a Bogáncs utcánál nem lehet balra kanyarodni – az üzletek a Harsányi úti felüljáró felől közelíthetők meg. A Pesti útról sem lehet balra kanyarodni a Futó utcára – a város irányába tartók a Cementgyári bekötőúton keresztül tudnak továbbhaladni.

A Pattantyús, Klapka György és Mendikás utcákon is folytatódik az ivóvíz-fővezeték csere. A Pattantyús utcán félpályás útlezárás és jelzőlámpás forgalomirányítás van érvényben, a Klapka György és a Leszih Andor utcák zsákutcává váltak.

Ezen túl az alábbi helyeken kell még közterület-bontási munkák zajlanak még az Állomás utca Gömöri Pályaudvar, Árvíz u. – Könyves K. u. kereszteződés, Benedekalja u. – Tábortűz u. kereszteződés, Besenyői u. Retró étterem mellett, Dohány u. 1., Előhegy u. 90., Eszterházy u. – Vezér u. kereszteződés, Fenyő u. 48., Fonoda u. – Szinva u. kereszteződés, Görögszőlő u. – Nemzetőr u. kereszteződés, Görömbölyi u. 31., Győri Kapu 12/a., Győri u. 21., Illyés Gy. u. 24., Isaszeg u. 7/A., József A. u. 47., József A. u. – Baross G. u. kereszteződés, József A. u. Gömöri felüljáró alatt, Katowice u. 21., Király u. 2., Király u. 3/a., Költő u. 14., Lenke u. 18., Leventevezér u. 20., Lilla u. 3., Liszkay G. u. 12., Madarász V. u. 7., Martinovics u. 15., Nyár u. 15., Pál u. 6., Puskás Tivadar u. 5., Rigó u. 40., Sütő J. u. 18., Szent István u. 15., Telepy György u. 1., Testvérvárosok útja 2., Vizirózsa u. 14., Zenta u. 9.

Címkék

Ez is érdekelhet

Elektrógerkedés Lillafüreden
MiskolcSzabadidő
A nyár kedvenc szabadtéri RAVE buliját tartották meg szombat este az erdő szélén, Lillafüreden, a Medvetalp Bistróban.
Mutatjuk, hol nem lesz víz vasárnap Miskolcon
Miskolc
Miskolc több pontján hibaelhárítási munkálatokat végeznek az ÉRV Zrt. munkatársai vasárnap, ezért az érintett helyszíneken lajtos kocsikkal biztosítják az ivóvizet.
Képgaléria
Avasi Kvaterka
Élettel telt meg a Mélyvölgyi pincesor az Avasi Kvaterkán
MiskolcGasztroSzabadidő
Nyitott pincékkel, borokkal, zenével és nyári találkozásokkal telt meg szombaton az Avasi Kvaterka. A július 11-i programnak ezúttal a Mélyvölgyi pincesor adott otthont, ahol délután öt órától egészen hajnali kettőig várták a látogatókat.
Képgaléria
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Döntetlent értek el a piros-fehérek
MiskolcSport
Labdarúgás: negyedik felkészülési találkozóját hazai környezetben játszotta a diósgyőriek NB II-es csapata.