Ugrás a tartalomra

Rendkívüli szünetet rendeltek el a Kossuth Lajos Evangélikus Iskolában

Létrehozva
Két napos rendkívüli tanítási szünet lép életbe január 13., keddtől a Kossuthban.
Kép
A Kossuth Lajos Evangélikus Iskola. Fotó: Facebook

A középiskolában kialakult tanári megbetegedések magas száma miatt, amely a pedagógus közösség 30 százalékát érinti, rendkívüli tanítási szünetet rendelt el Vígh Roland, a Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola főigazgatója, amiről az intézmény közösségi oldalán adott hírt. 

A rendkívüli tanítási szünet két napot érint: január 13. keddtől, január 14. szerdáig tart. A tanítás január 15-én, csütörtökön a szokott rend szerint folytatódik. Az elmaradt tanítási napokat április 18-án és május 16-án pótolják be. 

 

Ez is érdekelhet

Nem maradnak éjszakára
MiskolcKultúraEgyház
Sok éven át 25 órán át olvastak fel Wass Albert-műveket, most már egyestés programot szerveznek. Pénteken este 6 órától lesz a Miskolci Wass Albert zenés-irodalmi felolvasó est.
Rendészeti ellenőrzést tartottak Komlóstetőn
Miskolc
Kiemelt rendészeti ellenőrzést tartott a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MIÖR) Komlóstetőn csütörtökön. Az akcióban részt vett Hollósy András, Miskolc alpolgármestere is, valamint Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.
Mathiász János emlékezete szakmai borkonferencia. Fotó: Rogosz Péter
Mathiász János emlékezete és a jövő borászata Miskolcon
MiskolcGazdaságOktatásKultúraÉletmódGasztroSzabadidőTudomány
Szakmai konferenciával és filmvetítéssel tisztelegtek a neves szőlőnemesítő, Mathiász János emléke előtt csütörtökön Miskolcon, az MTA MAB Székház épületében.
Enyedi Lili két aranyérmet nyert
MiskolcSport
Nyíregyházán rendezték az U20-as és az U18-as atléták fedettpályás országos bajnokságát.