Ugrás a tartalomra

Miskolci iskolaépületben csaptak fel a lángok

Létrehozva
Az iskolában még tartózkodtak, amikor a tűz keletkezett.
Kép
Táborozó gyerekek a Vasgyári Tűzoltóságon
Illusztráció. Fotó: Horváth Csongor

Két négyzetméteren keletkezett tűz egy iskolaépület pincéjében Miskolcon, a Szeretet utcában – tájékoztatott oldalán a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság.

A Szeretet utcában a Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda található.

Mint a katasztrófavédelem írta, a város hivatásos tűzoltói egy vízsugárral rövid időn belül eloltották a lángokat, amelyek keletkezése idején húszan tartózkodtak az épületben.

A tűzoltás idejére mindenki az iskola udvarára távozott. Az egységek jelenleg átszellőztetik az épületet.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Avasi Kvaterka
Élettel telt meg a Mélyvölgyi pincesor az Avasi Kvaterkán
MiskolcGasztroSzabadidő
Nyitott pincékkel, borokkal, zenével és nyári találkozásokkal telt meg szombaton az Avasi Kvaterka. A július 11-i programnak ezúttal a Mélyvölgyi pincesor adott otthont, ahol délután öt órától egészen hajnali kettőig várták a látogatókat.
Képgaléria
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Döntetlent értek el a piros-fehérek
MiskolcSport
Labdarúgás: negyedik felkészülési találkozóját hazai környezetben játszotta a diósgyőriek NB II-es csapata.
Képgaléria
fotó: Mocsári László
Esti libegőzéssel várták a látogatókat Lillafüreden
MiskolcSzabadidő
Hosszított nyitvatartással várta a látogatókat szombaton a Lillafüredi Libegőpark. Így az érdeklődők a bükki naplementét és az esti panorámát is a magasból csodálhatták meg.
Válogatottunk legyőzte a szlovénokat
MiskolcSportVilág
Kosárlabda: Litvániában zajlik az U20-as női Európa-bajnokság.