Ugrás a tartalomra

Hollywood-i hangulat Miskolctapolcán

Létrehozva
Egy különleges hangulatú esti kikapcsolódásra várják a látogatókat az miskolctapolcai Ellipsum Élményfürdőbe.
Kép
Éjszakai fürdőzés az Ellipsumban
Éjszakai fürdőzés. Fotó: Mocsári László

Hollywood varázsa költözik április 25-én, szombaton a miskolctapolcai Ellipsum Élményfürdőbe. A tematikus est során filmes hangulat, látványos dekoráció és különleges fények várják a vendégeket – bárki átélheti a hollywoodi életérzést, akár a piros szőnyegen végigsétálva.

Az est zenei hangulatáról a rezidens DJ mellett élő fellépők gondoskodnak: Czaga, Patrick és Marcelfit.

A program középpontjában természetesen a fürdőzés áll, miközben a Ramazuri és a Relax csarnok hajnalig tartó nyitvatartással, látványos fényekkel és zenével teremti meg az igazán különleges atmoszférát.

A rendezvény ideje alatt az étterem folyamatos étel- és italkínálattal várja a vendégeket.

A parkolás a rendezvény teljes ideje alatt ingyenes.

További részletek a miskolctapolcai Ellipsum Élményfürdő hivatalos oldalán találhatók.

Ez is érdekelhet

Halálig tartó egészséges élet
MiskolcSportSzabadidő
Az évek óta sikeres Avasi Kvaterka programsorozat megálmodói most más területen is szeretnének közösséget szervezni. Szombaton várják Miskolcot az Avasi kilátónál egy igazán aktív programra.
Képregényekkel és játékokkal lepték meg a kórház kis betegeit
MiskolcEgészségSzabadidő
Több mint 350 ezer forint értékű könyvet, képregényt és játékot adtak át a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Gyermekegészségügyi Központjának pénteken. Az adományok a május végén megrendezett első MiskolCON Képregény- és Geekfesztivál jótékonysági gyűjtéséből származnak.
Képgaléria
MEN-csütörtök
Erős kezdés a Miskolci Egyetemi Napokon
MiskolcSzabadidő
Csütörtökön megnyitott az idei MEN, Mehringerrel és Bruno X Spacc-cal.
Képgaléria
Eskü tétel és kibocsátó ünnepség a Rendvédelmi Technikumban
Esküt tettek a Miskolci Rendvédelmi Technikum végzősei
Miskolc
Ünnepélyes eskütétellel egybekötött kibocsátó ünnepséget tartottak pénteken a Miskolci Rendvédelmi Technikumban. A végzős tanulók a képzés sikeres teljesítése után próbaidős rendőrőrmesterként kezdik meg szolgálatukat az ország különböző rendőri szerveinél.