Ugrás a tartalomra

Felszerelést kaptak az MLSZ-től

Létrehozva
Labdarúgás: fontos napirendi pontokat tárgyaltak a játékvezetők.
Kép
friedlcsaba.jpg
Friedl Csaba, a vármegyei labdarúgó játékvezetők sportegyesületének elnöke. Fotó: KT

A Miskolci Egyetemen tartotta éves közgyűlését a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Nagypályás Labdarúgó Játékvezetők Sportegyesülete. A mintegy kétszázötven sportemberből álló testület tagjai meghallgatták Friedl Csaba elnök beszámolóját az elmúlt időszakban végzett munkájukról, majd megbeszélték a nyári táborukkal kapcsolatos teendőiket. A három napos eseményt a Miskolci Egyetem Atlétikai Centrumában és az Eszterházy Károly Egyetemen július 24-26. között tartják.

Pénteken fizikai vizsgát rendeznek az egyetemi sporttelepen: akik nem teljesítik a követelményeket, azok nem vezethetnek az őszi szezon mérkőzésein, ezért rájuk később pótvizsga vár. A teszt után Egerbe mennek a dirigensek, a felsőoktatási intézményben előadásokat tartanak és hallgatnak, majd elméleti felkészültségükről adnak számot.

Jó hír a játékvezetők és az asszisztensek számára, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetségtől teljes felszerelést kaptak.

Címkék

Ez is érdekelhet

Hangfürdő az Avasi Arborétumban. Fotó: magánarchívum
Új fürdő hódít Miskolcon
MiskolcÉletmódEgészségSzabadidő
Nem vízben, hanem hangokban merülhetnek el az érdeklődők. A hangfürdő, vagy hangtálfürdő megtanít ellazulni és megnyugodni.
Útfelújítás az Avason
Aktuális közlekedési helyzet Miskolcon
Miskolc
A Pattantyús utca lezárása, az Avas főútjának felújítása, valamint számos városrészt érintő közterület-bontási és hibaelhárítási munkák miatt Miskolc több pontján kell forgalomkorlátozásokra és hosszabb menetidőre számítani.
Ideiglenes terelés és megállóhely-áthelyezés a 45-ös autóbuszvonalon
Miskolc
Építési munkálatok miatt időszakosan lezárják a Bogáncs utcai vasúti átjárót. Emiatt hétfőn, kedden és szerdán bizonos 45-ös autóbuszjáratok terelt útvonalon közlekednek.
Képgaléria
A Bartrók Béla Művelődési Ház belső tere
Urbex túra a Bartókban
MiskolcKultúra
A cikksorozatnak ebben a részében szó lesz arról, hogy mi köze a Bartóknak a Vasas Művelődési Házhoz, valamint miért jelent meg koksszal teli teherautó a ház mellett időről időre.